Een groot Japanse bord gemaakt uit Imari porselein. (D: 48 cm)
Lot 068

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Een groot Japanse bord gemaakt uit Imari porselein. 19de/20ste eeuw.

7 cm

48 cm

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

68

10846

Haarlijn.

Een Chinese Cache pot, blauw-wit decor met fauna en flora. (H:35 x D:40 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese Famille Rose vaas 'Honderd Jongens' (H:64 x D:23 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 500

Twee Chinese Celadon vazen, decor met bloemen. (H:58,5 x D:21 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Drie Japanse Imari borden, twee kleine en een grote. (D:41,5 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een Chinese Famille Verte vaas met floraal decor, Kangxi merk. (L:11 x W:8 x H:26 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een collectie van 6 decoratieve Japanse Kokeshi poppen. (H:36,5 x D:9,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een grote boeddha, verguld hout afgewerkt met glas. 20ste eeuw. (L:26 x W:68 x H:148 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een grote Japanse Satsuma dekselvaas met decor van krijgers. (L:29 x W:36 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300