Een groot Japanse bord gemaakt uit Imari porselein. (D: 48 cm)
Lot 068

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Een groot Japanse bord gemaakt uit Imari porselein. 19de/20ste eeuw.

7 cm

48 cm

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

68

10846

Haarlijn.

Een Chinees porseleinen schaal met decor van flora in een gesculpteerd hardhouten lotusbloem. Gemerkt Qianlong. (H:9,5cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een paar vazen met cloisonné bloemendecor en vogels, in de originele doos.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar zeshoekige Cloisonné vazen, versierd met fauna en flora.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Japanse Imari vaas met decor van kraanvogels en landschappen. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250