Een groot Japanse bord gemaakt uit Imari porselein. (D: 48 cm)
Lot 068

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Een groot Japanse bord gemaakt uit Imari porselein. 19de/20ste eeuw.

7 cm

48 cm

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

68

10846

Haarlijn.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinese pot, Wuchai met decor van vruchten en bloesems. (H:31 x D:25 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Chinese Famille Rose vaas met decor van figuren. (H:63,5 x D:23 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een paar vazen, bijgevoegd een wierookbrander, brons met champslevé decor. Circa 1900. (H:45 x D:23 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar Chinese Nanking vazen, decor met gevechtscènes. (H:44 x D:20 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twaalf stuks Cloisonné email vazen en dekselpotjes, drie paar. (H:23 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een zeldzame Chinese vaas met decor van vlinders en bloesems, Yonghzeng gemerkt, 19de eeuw. (H:31 x D:17 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500