Een groot Japanse bord gemaakt uit Imari porselein. (D: 48 cm)
Lot 068

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Een groot Japanse bord gemaakt uit Imari porselein. 19de/20ste eeuw.

7 cm

48 cm

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

68

10846

Haarlijn.

Een paar kleine Japanse vazen, brons.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een lot Chinese steengoed en porselein. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een Chinese vaas met decor van hofdames en een foo hond. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een collectie van 6 stuks Chinees Kanton porselein, met een theekan, 3 borden en een schaal. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Een Chinese dekselpot 'Famille Verte' met decor van Kraanvogels en schildpadden. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een groot Japans bord, Imari, circa 1900.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een zeshoekige ladenkast met 6 lades, handgeschilderd bloemendecor. Circa 1970.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een collectie van 3 Chinese vazen met decor van pauwen, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500