Een groot Chinees meubel afgewerkt met been en parelmoer. (H:245cm)
Lot 084

Schattingsprijs: € 2.000 - € 3.000

Een groot Chinees meubel afgewerkt met been en parelmoer.

43 x 178 x 245 cm

Schattingsprijs

€ 2.000 - € 3.000

Lot nummer

84

10837

Twee Chinese hardsteen gesculpteerde vazen.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een grote boeddha, verguld hout afgewerkt met glas. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een paar siervazen, houtgedraaid 'Faux Malachiet' decor, Empire stijl.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese Famille Rose vaas 'Honderd Jongens'

Schattingsprijs: € 400 - 500

Een Japanse' Okimono van een monnik met een miniatuur tempel, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Chinese rood en blauwe theepot met een Draken- en Feniksdecor. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een Chinese vaas, 'Dames met een scroll'

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar Chinese Famille Rose vazen, Jongens bij de Granaatappelboom, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200