Titel | Een paar vazen gemaakt uit porselein en gemonteerd met brons, Sèvres. handgeschilderd decor gemerkt Hals. (H:54cm) |
Afmetingen | 14 x 21 x 54 cm |
Schattingsprijs | € 800 - € 1.200 |
Lot nummer | 173 |
Lot ID | 10806 |
Restauraties aan beide deksels. Vazen in goede staat.