Een paar vazen gemaakt uit porselein en gemonteerd met brons, Sèvres. handgeschilderd decor gemerkt Hals. (H:54cm)
Lot 173

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

Een paar vazen gemaakt uit porselein en gemonteerd met brons, Sèvres. handgeschilderd decor gemerkt Hals. 19de eeuw.

14 x 21 x 54 cm

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

Lot nummer

173

10806

Restauraties aan beide deksels. Vazen in goede staat.

Capodimonte, een schaal gedragen door kinderen. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Tjok DESSAUVAGE (1948) 'Driehoek' 2005

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een tafelkandelaar, porselein afgewerkt met putti en bloemen, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 250 - 350

Sitzendorf porselein, een paar vazen met kinderen. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora

Schattingsprijs: € 200 - 300

Sitzendorf, een porseleinen groep 'Romeinse Parade' 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Herend, een arend met zwaard, biscuit porselein.

Schattingsprijs: € 150 - 250

PMP porselein, een paar manden gedragen door kinderen. Polychroom porselein, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500