Een paar vazen gemaakt uit porselein en gemonteerd met brons, Sèvres. handgeschilderd decor gemerkt Hals. (H:54cm)
Lot 173

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

Een paar vazen gemaakt uit porselein en gemonteerd met brons, Sèvres. handgeschilderd decor gemerkt Hals. 19de eeuw.

14 x 21 x 54 cm

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

Lot nummer

173

10806

Restauraties aan beide deksels. Vazen in goede staat.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar Vieux Paris vazen, Empire Stijl. 19de eeuw. (L:15 x W:20 x H:38,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Hummel, 20 figuren, polychroom porselein. (H:18 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Lladro, 'Dame met witte Duif'. (L:22 x W:22 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 80 - 120

Charles CATTEAU (1880-1966) 'Decor 2366' voor Boch Keramis. (H:32 x D:19 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 15 figuren, polychroom porselein. (H:12,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300