Een paar vazen gemaakt uit porselein en gemonteerd met brons, Sèvres. handgeschilderd decor gemerkt Hals. (H:54cm)
Lot 173

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

Een paar vazen gemaakt uit porselein en gemonteerd met brons, Sèvres. handgeschilderd decor gemerkt Hals. 19de eeuw.

14 x 21 x 54 cm

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

Lot nummer

173

10806

Restauraties aan beide deksels. Vazen in goede staat.

Een paar vazen met handgeschilderd decor, empire stijl. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Royal Dux, een paar vazen gemaakt uit faience in art nouveau stijl met florale decors.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Luipaard gemaakt uit terracotta. Italië, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar katten gemaakt uit geglazuurde faience, in de stijl van 'Emaux de Longwy'.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Zonder Naam' een abstract sculptuur gemaakt uit keramiek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hugo DE PUTTER & Victoria BLANSAER (XX) Een lange schaal en een tazza, Hugria.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Elly STROBACH-KÖNIG (1908-2002) een beeld gemaakt uit faience voor Royal Dux

Schattingsprijs: € 100 - 200

Thomas CARTIER (1879-1943) 'Elephant' een terracotta figuur van een olifant

Schattingsprijs: € 120 - 180