Een paar vazen gemaakt uit porselein en gemonteerd met brons, Sèvres. handgeschilderd decor gemerkt Hals. (H:54cm)
Lot 173

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

Een paar vazen gemaakt uit porselein en gemonteerd met brons, Sèvres. handgeschilderd decor gemerkt Hals. 19de eeuw.

14 x 21 x 54 cm

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

Lot nummer

173

10806

Restauraties aan beide deksels. Vazen in goede staat.

Sarreguemines model Sicilia, een faience vaas gemonteerd met brons.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een bonbonière in de vorm van een pierrot, porselein.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Hummel, een collectie van 10 stuks.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Brule Parfum met afbeelding van Chinese man, binnenin met lamp. Circa 1920.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Hertwig and Co, Katzhutte, een 'Borzoi honden', geglazuurde faience.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar siervazen, afgewerkt met transferprint decor. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Clarice CLIFF (1899-1972) voor Royal Staffordshire, een set van 5 faience items.

Schattingsprijs: € 200 - 300