Een paar mid-century tafellampen gemaakt uit verguld metaal en acryl (H:84cm)
Lot 292

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Een paar mid-century tafellampen gemaakt uit verguld metaal en acryl. Waarschijnlijk gemaakt in Italië.

11 x 25 x 84 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

292

10764

een collectie van 3 bijzettafels met fumé glas in de stijl van Maison Jansen.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Delvaux, een handtas gemaakt uit wit leder met vergulde elementen.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Fantasia Verlichting, een tafellamp in de vorm van een toekan. Laat 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 50 - 100

Pietro AROSIO (1946) 'Monopoli' voor Airon, een set van 6 stoelen.

Schattingsprijs: € 200 - 300