Een paar grote Chinese dekselvazen gemaakt uit blauw-wit porselein met de keizer, draken en foo honden op de deksels (H:83cm)
Lot 048

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

Een paar grote Chinese dekselvazen gemaakt uit blauw-wit porselein en versierd met de decor van de keizer, foo honden op de deksels. 20ste eeuw. Gemerkt Qianlong.

83 cm

42 cm

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

Lot nummer

48

10744

Een Chinese vaas, Nanking steengoed met blauw-wit decor. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar Chinese vazen, porselein afgewerkt met handgeschilderde pauwen. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinees porselein bord, versierd met spelende kinderen en een hofdame. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een Chinese vaas met blauw-wit bloemendecor en celadon glazuur. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een collectie van 10 Chinese borden met blauw-wit decor. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Een Chinese vaas met blauw decor van krijgers en de keizer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een collectie van 2 Chinese vazen met blauw-wit decor. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een groot Japans bord, Imari, circa 1900.

Schattingsprijs: € 150 - 250