Een paar grote Chinese dekselvazen gemaakt uit blauw-wit porselein met de keizer, draken en foo honden op de deksels (H:83cm)
Lot 048

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

Een paar grote Chinese dekselvazen gemaakt uit blauw-wit porselein en versierd met de decor van de keizer, foo honden op de deksels. 20ste eeuw. Gemerkt Qianlong.

83 cm

42 cm

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

Lot nummer

48

10744

Een antiek Japanse vaas, Imari, decor van figuren. (H:61 x D:31 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Oosterse Boeddha, gepatineerd brons. (L:27 x W:35 x H:49 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een Chinese Cache pot, blauw-wit decor met fauna en flora. (H:35 x D:40 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Twee Chinese hardsteen gesculpteerde vazen. (L:12 x W:9 x H:18 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antiek Chinees schilderij 'Voorouderportret' op doek. 19de eeuw. (W:65 x H:82 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese monochrome 'Sang De Boeuf' vaas. (H:29 x D:22,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een Chinese vaas, blauw-wit decor met twee draken, 19de eeuw. (H:57,5 x D:22 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een grote boeddha, verguld hout afgewerkt met glas. 20ste eeuw. (L:26 x W:68 x H:148 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340