Verras me
Terug naar account
Een paar grote Chinese dekselvazen gemaakt uit blauw-wit porselein met de keizer, draken en foo honden op de deksels (H:83cm)
Lot 048

Een paar grote Chinese dekselvazen gemaakt uit blauw-wit porselein met de keizer, draken en foo honden op de deksels (H:83cm)

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

Omschrijving van het lot


Een paar grote Chinese dekselvazen gemaakt uit blauw-wit porselein en versierd met de decor van de keizer, foo honden op de deksels. 20ste eeuw. Gemerkt Qianlong.

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Titel

Een paar grote Chinese dekselvazen gemaakt uit blauw-wit porselein met de keizer, draken en foo honden op de deksels (H:83cm)

Hoogte

83 cm

Diameter

42 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

Lot nummer

48

Lot ID

10744

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een paar grote Chinese dekselvazen gemaakt uit blauw-wit porselein met de keizer, draken en foo honden op de deksels (H:83cm)
Een paar grote Chinese dekselvazen gemaakt uit blauw-wit porselein met de keizer, draken en foo honden op de deksels (H:83cm)
Een paar grote Chinese dekselvazen gemaakt uit blauw-wit porselein met de keizer, draken en foo honden op de deksels (H:83cm)
Een paar grote Chinese dekselvazen gemaakt uit blauw-wit porselein met de keizer, draken en foo honden op de deksels (H:83cm)
Een paar grote Chinese dekselvazen gemaakt uit blauw-wit porselein met de keizer, draken en foo honden op de deksels (H:83cm)
Een paar grote Chinese dekselvazen gemaakt uit blauw-wit porselein met de keizer, draken en foo honden op de deksels (H:83cm)
Een paar grote Chinese dekselvazen gemaakt uit blauw-wit porselein met de keizer, draken en foo honden op de deksels (H:83cm)
Een paar grote Chinese dekselvazen gemaakt uit blauw-wit porselein met de keizer, draken en foo honden op de deksels (H:83cm)
Een paar grote Chinese dekselvazen gemaakt uit blauw-wit porselein met de keizer, draken en foo honden op de deksels (H:83cm)
Een paar grote Chinese dekselvazen gemaakt uit blauw-wit porselein met de keizer, draken en foo honden op de deksels (H:83cm)
Een paar grote Chinese dekselvazen gemaakt uit blauw-wit porselein met de keizer, draken en foo honden op de deksels (H:83cm)
Een paar grote Chinese dekselvazen gemaakt uit blauw-wit porselein met de keizer, draken en foo honden op de deksels (H:83cm)
Een paar grote Chinese dekselvazen gemaakt uit blauw-wit porselein met de keizer, draken en foo honden op de deksels (H:83cm)
Een paar grote Chinese dekselvazen gemaakt uit blauw-wit porselein met de keizer, draken en foo honden op de deksels (H:83cm)
Een paar grote Chinese dekselvazen gemaakt uit blauw-wit porselein met de keizer, draken en foo honden op de deksels (H:83cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


AZIATISCH
Een Japanse Imari vaas met decor van kraanvogels en landschappen. 19de/20ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 150 - 250

AZIATISCH
Een paar vazen met cloisonné bloemendecor en vogels, in de originele doos. 

Schattingsprijs: € 200 - 300

AZIATISCH
Een paar zeshoekige Cloisonné vazen, versierd met fauna en flora. 

Schattingsprijs: € 200 - 300

AZIATISCH
Een Chinees porseleinen schaal met decor van flora in een gesculpteerd hardhouten lotusbloem. Gemerkt Qianlong. (H:9,5cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200