Een paar grote Chinese dekselvazen gemaakt uit blauw-wit porselein met de keizer, draken en foo honden op de deksels (H:83cm)
Lot 048

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

Een paar grote Chinese dekselvazen gemaakt uit blauw-wit porselein en versierd met de decor van de keizer, foo honden op de deksels. 20ste eeuw. Gemerkt Qianlong.

83 cm

42 cm

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

Lot nummer

48

10744

Een Chinese theepot met decor van spelende kinderen en een optocht.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar Chinese 'Gu' vazen, blauw-wit decor. Gemerkt Yongzheng Reign. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een grote Chinese pot, blauw-wit decor met figuren in de tuin. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote Chinese vaas, blauw-wit decor van fauna en flora.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese vaas, monochroom Flambé glazuur, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vier Oosterse Polychroom porseleinen schalen, decor van perziken en bloemen.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een paar Chinese vazen, Famille Verte, met decor van bloemen en symbolen van geluk. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Twee Chinese stoelen, gepatineerd hout met decor van Foo leeuwen en bloemen. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340