Een paar grote Chinese dekselvazen gemaakt uit blauw-wit porselein met de keizer, draken en foo honden op de deksels (H:83cm)
Lot 048

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

Een paar grote Chinese dekselvazen gemaakt uit blauw-wit porselein en versierd met de decor van de keizer, foo honden op de deksels. 20ste eeuw. Gemerkt Qianlong.

83 cm

42 cm

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

Lot nummer

48

10744

Een Chinese schaal met drakendecor, blauw-wit. Kangxi periode.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een Chinese bekervaas, blauw-wit, Kangxi of Yongzheng periode.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar Chinese Famille Rose vazen, 'Parade met Draken'.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar Chinese borden, en kommen, blauw-wit decor 'Baars en Krab', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300