Een paar grote Chinese dekselvazen gemaakt uit blauw-wit porselein met de keizer, draken en foo honden op de deksels (H:83cm)
Lot 048

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

Een paar grote Chinese dekselvazen gemaakt uit blauw-wit porselein en versierd met de decor van de keizer, foo honden op de deksels. 20ste eeuw. Gemerkt Qianlong.

83 cm

42 cm

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

Lot nummer

48

10744

Een Chinese vaas met blauw-wit decor van figurinen, Kangxi periode. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een Chinese vaas met blauw-wit decor van flora. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese celadon borstelpot, blauwe glazuur, Kangxi merk en periode. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een grote Japanse brûle parfum afgewerkt met champslevé decor. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een paar lepels, Wan karakter, Guangxu merk en periode.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar vazen en schenkkannen, champslevé email op brons. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Drie Chinese Famille Rose borden, decor van fauna en flora. Qianlong merk en periode. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar grote cloisonné siervazen afgewerkt met decor van fauna en flora. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600