Romeo REGA (1925-1984) een bijzettafel afgewerkt met metaal. (H:50cm)
Lot 355

Schattingsprijs: € 240 - € 340

Romeo REGA (1925-1984) een bijzettafel gemaakt uit verguld en gechromeerd metaal. (Enkel de tafel)

Romeo REGA (1925-1984)

60,5 x 60,5 x 50 cm

Schattingsprijs

€ 240 - € 340

Lot nummer

355

10741

Schattingsprijs: € 500 - 800

Patrice MAFFEI (1945) 'Comete' salontafel. (H:31 x D:82 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een Chesterfield driepersoons zetel, groen leder. (L:90 x W:188 x H:68 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:57 x D:11 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke geldkoffer met metalen beslag. 16de/17de eeuw. (L:47 x W:126 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een Italiaanse consoletafel met spiegel en appliques, verguld, Lodewijk XV stijl. (L:36 x W:131 x H:217 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Schattingsprijs: € 500 - 1.000