Romeo REGA (1925-1984) een bijzettafel afgewerkt met metaal. (H:50cm)
Lot 355

Schattingsprijs: € 240 - € 340

Romeo REGA (1925-1984) een bijzettafel gemaakt uit verguld en gechromeerd metaal. (Enkel de tafel)

Romeo REGA (1925-1984)

60,5 x 60,5 x 50 cm

Schattingsprijs

€ 240 - € 340

Lot nummer

355

10741

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Drie vazen' voor Perignem. Witte glazuur.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar verzilverde eenden, in de stijl van Mauro Manetti. Italie, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een staander, onyx gemonteerd met een brons en een Corintisch kapiteel.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Bruno GECCHELIN (1939) 'Gong Tafellamp'.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Gerd LANGE (1931) 'Flex' 6 stoelen voor Thonet.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Mid-Century 'Space Age' booglamp.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Mauro MANETTI (1946) 'Ananas' een ijsemmer.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Pladijs' voor Amphora.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500