Romeo REGA (1925-1984) een bijzettafel afgewerkt met metaal. (H:50cm)
Lot 355

Schattingsprijs: € 240 - € 340

Romeo REGA (1925-1984) een bijzettafel gemaakt uit verguld en gechromeerd metaal. (Enkel de tafel)

Romeo REGA (1925-1984)

60,5 x 60,5 x 50 cm

Schattingsprijs

€ 240 - € 340

Lot nummer

355

10741

Daniel DHAESELEER (XX-XXI) 'Spiegel' metaal en glas.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Mauro MANETTI (XX) 'Fazant' Gechromeerd metaal.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Soren ERIKSEN (XX) 'Tafellamp' hout en metaal voor Lucid.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Pic Fleur' voor Perignem.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Antonio LAMPECCO (1932-2019) 'Twee glazen, twee schaaltjes e een plateau'. Geglazuurde keramiek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Daniel DHAESELEER (XX-XXI) 'Wandsculptuur' metaal.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Horax, een tafellamp, geëmailleerd metaal. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een paar tafellampen met een adelaar, Hollywood Regency stijl. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250