Geen handtekening gevonden, 'Christus gebonden aan de koude steen' een schilderij, olie op doek. (74 x 100 cm)
Lot 759

Schattingsprijs: € 500 - € 1.000

Geen handtekening gevonden, 'Christus gebonden aan de koude steen' een schilderij, olie op doek 17de eeuw, Brugse school. Het schilderij kan worden toegewezen aan De Wit, een leerling van Pieter Claessens.

74 cm

100 cm

Schattingsprijs

€ 500 - € 1.000

Lot nummer

759

10729

Provenance:

- a private collection in Bruges, Belgium.
- The collection of De Jaegher, head of the Bruges Academy.

Geen handtekening gevonden,
Geen handtekening gevonden,
Geen handtekening gevonden,
Geen handtekening gevonden,
Geen handtekening gevonden,
Geen handtekening gevonden,
Geen handtekening gevonden,
Geen handtekening gevonden,
Geen handtekening gevonden,
Geen handtekening gevonden,
Geen handtekening gevonden,

Schattingsprijs: € 600 - 800

'Schaatsen op natuurijs' olie op paneel. Gemerkt F. Siroux, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Gaston THEUNINCK (1900-1977) 'Abstract Landschap' een schilderij, olie op doek. (120 x 80 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

'Zeilboten op woeste zee', een antiek schilderij, olie op paneel. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Paul SCHOUTEN (1860-1922) 'Kippen' een schilderij, olie op doek.

Schattingsprijs: € 250 - 350

Mario DE BRABANDERE (1963) 'H.S.Exterieur #3' olie op paneel. 1998.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Armand HENRION (1875-1958) 'Clown' olie op paneel.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een antiek schilderij, 'Le Tricheur' olie op doek. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800