Geen handtekening gevonden, 'Christus gebonden aan de koude steen' een schilderij, olie op doek. (74 x 100 cm)
Lot 759

Schattingsprijs: € 500 - € 1.000

Geen handtekening gevonden, 'Christus gebonden aan de koude steen' een schilderij, olie op doek 17de eeuw, Brugse school. Het schilderij kan worden toegewezen aan De Wit, een leerling van Pieter Claessens.

74 cm

100 cm

Schattingsprijs

€ 500 - € 1.000

Lot nummer

759

10729

Provenance:

- a private collection in Bruges, Belgium.
- The collection of De Jaegher, head of the Bruges Academy.

Geen handtekening gevonden,

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Abstract' olie op board. 1963.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een troon, gesculpteerde eik in neogotische stijl.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Boerekop' olie op doek. 1919.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Salvador DALI (1904-1989) 'Le Signal De L'angoisse' een lithografie

Schattingsprijs: € 400 - 600

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Landschap' olie op doek

Schattingsprijs: € 240 - 340

Koen SCHERPEREEL (1961-1997) 'Bea' olie op paneel. 1987

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een set van Lithurgische gewaden, 4 dalmatieken, manipel en stola.

Schattingsprijs: € 400 - 600