Verras me
Terug naar account
Een collectie van 2 Chinese cache-pots gemaakt uit porselein waarvan 1 met blauw-wit en ander met pauwendecor (H:35cm)
Lot 066

Een collectie van 2 Chinese cache-pots gemaakt uit porselein waarvan 1 met blauw-wit en ander met pauwendecor (H:35cm)

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Omschrijving van het lot


Een collectie van 2 Chinese cache-pots gemaakt uit porselein waarvan 1 met blauw-wit en ander met pauwendecor. 20ste eeuw.

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Titel

Een collectie van 2 Chinese cache-pots gemaakt uit porselein waarvan 1 met blauw-wit en ander met pauwendecor (H:35cm)

Hoogte

35 cm

Diameter

41 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

66

Lot ID

10701

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een collectie van 2 Chinese cache-pots gemaakt uit porselein waarvan 1 met blauw-wit en ander met pauwendecor (H:35cm)
Een collectie van 2 Chinese cache-pots gemaakt uit porselein waarvan 1 met blauw-wit en ander met pauwendecor (H:35cm)
Een collectie van 2 Chinese cache-pots gemaakt uit porselein waarvan 1 met blauw-wit en ander met pauwendecor (H:35cm)
Een collectie van 2 Chinese cache-pots gemaakt uit porselein waarvan 1 met blauw-wit en ander met pauwendecor (H:35cm)
Een collectie van 2 Chinese cache-pots gemaakt uit porselein waarvan 1 met blauw-wit en ander met pauwendecor (H:35cm)
Een collectie van 2 Chinese cache-pots gemaakt uit porselein waarvan 1 met blauw-wit en ander met pauwendecor (H:35cm)
Een collectie van 2 Chinese cache-pots gemaakt uit porselein waarvan 1 met blauw-wit en ander met pauwendecor (H:35cm)
Een collectie van 2 Chinese cache-pots gemaakt uit porselein waarvan 1 met blauw-wit en ander met pauwendecor (H:35cm)
Een collectie van 2 Chinese cache-pots gemaakt uit porselein waarvan 1 met blauw-wit en ander met pauwendecor (H:35cm)
Een collectie van 2 Chinese cache-pots gemaakt uit porselein waarvan 1 met blauw-wit en ander met pauwendecor (H:35cm)
Een collectie van 2 Chinese cache-pots gemaakt uit porselein waarvan 1 met blauw-wit en ander met pauwendecor (H:35cm)
Een collectie van 2 Chinese cache-pots gemaakt uit porselein waarvan 1 met blauw-wit en ander met pauwendecor (H:35cm)
Een collectie van 2 Chinese cache-pots gemaakt uit porselein waarvan 1 met blauw-wit en ander met pauwendecor (H:35cm)
Een collectie van 2 Chinese cache-pots gemaakt uit porselein waarvan 1 met blauw-wit en ander met pauwendecor (H:35cm)
Een collectie van 2 Chinese cache-pots gemaakt uit porselein waarvan 1 met blauw-wit en ander met pauwendecor (H:35cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


AZIATISCH
Een paar vazen met cloisonné bloemendecor en vogels, in de originele doos. 

Schattingsprijs: € 200 - 300

AZIATISCH
Een Chinees porseleinen schaal met decor van flora in een gesculpteerd hardhouten lotusbloem. Gemerkt Qianlong. (H:9,5cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

AZIATISCH
Een paar zeshoekige Cloisonné vazen, versierd met fauna en flora. 

Schattingsprijs: € 200 - 300

AZIATISCH
Een Japanse Imari vaas met decor van kraanvogels en landschappen. 19de/20ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 150 - 250