Titel | Een nachttafel gemaakt door Vincent Sheppard, gepatineerd rotan en afgewerkt met glazen blad. (H:72cm) |
Afmetingen | 34 x 47 x 72 cm |
Schattingsprijs | € 100 - € 200 |
Lot nummer | 426 |
Lot ID | 10668 |
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 600 - 800
Een staander, grijze marmer gemonteerd met brons. (L:30 x W:30 x H:104 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een antieke commode, marqueterie inleg met een secretaire lade. Duitsland, 18de/19de eeuw. (L:64 x W:128 x H:100 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een Venitiaanse spiegel, geëtst en gekleurd glas. Circa 1900. (W:83 x H:150 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600