Een nachttafel gemaakt door Vincent Sheppard, gepatineerd rotan en afgewerkt met glazen blad. (H:72cm)
Lot 426

Schattingsprijs: € 100 - € 200

Een nachttafel gemaakt door Vincent Sheppard, gepatineerd rotan en afgewerkt met glazen blad. 20ste eeuw.

34 x 47 x 72 cm

Schattingsprijs

€ 100 - € 200

Lot nummer

426

10668

Deknudt, twee rechthoekige spiegels. Verguld hout. (W:128 x H:90 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Twee metalen en vergulde stoelen, circa 1970. (L:40 x W:40 x H:108 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een kist met houtgesculpteerde panelen. 19de eeuw. (L:56 x W:120 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke 'Troon', leder op hout met mooie patine. 18de eeuw. (L:76 x W:67 x H:125 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een 'Boulle inleg' speeltafel gemonteerd met verguld brons, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:45 x W:87 x H:74 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een paar antieke Lodewijk XV stijl armstoelen. (L:73 x W:78 x H:108 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500