Aldegonde D'HAESE, een ingekaderde foto (69 x 47 cm)
Lot 695

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Aldegonde D'HAESE, een ingekaderde foto

69 cm

47 cm

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

695

10652

Aldegonde D
Aldegonde D
Aldegonde D
Aldegonde D
Aldegonde D
Aldegonde D

Gaston THEUNINCK (1900-1977) 'Abstract Landschap' een schilderij, olie op doek. (120 x 80 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Mario DE BRABANDERE (1963) 'Warm oezenierslandschap' olie op paneel, 1996.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antiek schilderij, 'Le Tricheur' olie op doek. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

In de stijl van François BOUCHER (1703-1770) 'Het nest / Het geschenk van de herder', olie op doek.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Mario DE BRABANDERE (1963) 'H.S.Exterieur #3' olie op paneel. 1998.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jef LAMBEAUX (1852-1908) 'Het bos' een schilderij, olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Herr SEELE (1959) 'Cowboy Henk' een lithografie.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Paul SCHOUTEN (1860-1922) 'Kippen' een schilderij, olie op doek.

Schattingsprijs: € 250 - 350