Een antieke houtsculptuur van een heilig figuur, waarschijnlijk gemaakt in Oost-Europa (H:66cm)
Lot 861

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Een antieke houtsculptuur van een heilig figuur, waarschijnlijk gemaakt in Oost-Europa. 19de eeuw.

Conditie: ontbrekende delen.

13 x 23 x 66 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

861

10646

Een grote kroon, waarschijnlijk voor een processie, gepolijst brons.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Acht verzegelde theca met relikwieën voor Vincenti à Paulo, Donatiani, Anthoni Patavini.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Romano COSCI (1939) 'Figuur van een naakte dame' gepatineerd brons. 2/69.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Marcel DÉBUT (1865-1933) 'Le Défi' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een gepatineerd bronzen beeld van een paard, zwarte marmer.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een buste van een jongedame, gesculpteerde albast en verguld brons. Getekend Cecchelli

Schattingsprijs: € 300 - 500

Paolo MARIONI (XX) 'Sint Joris en de draak' geglazuurde terracotta.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Buste van 'Pseudo-Seneca' gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 600 - 800