Een antieke houtsculptuur van een heilig figuur, waarschijnlijk gemaakt in Oost-Europa (H:66cm)
Lot 861

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Een antieke houtsculptuur van een heilig figuur, waarschijnlijk gemaakt in Oost-Europa. 19de eeuw.

Conditie: ontbrekende delen.

13 x 23 x 66 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

861

10646

Een verzegelde theca met relikwieën voor de 12 apostelen.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Gustave JACOBS (1891-1986) 'Ensor'

Schattingsprijs: € 500 - 800

Naar Rafaël 'Madonna Della Seggiola', handgeschilderd porselein. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Roger RAVEEL (1921-2013) 'Een confrontatie' 2001.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Henricus De Curte (1821-1868), Gent, een ciborie, zilver. 527g.

Schattingsprijs: € 400 - 600

G. MALFAIT (XX) 'Resting Lady'. 1946.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 400 - 600