Een collectie van 3 Russische propagandaposters. (H:34cm)
Lot 933

Schattingsprijs: € 100 - € 200

Een collectie van 3 Russische propagandaposters.

44 cm

34 cm

Schattingsprijs

€ 100 - € 200

Lot nummer

933

10644

Lionel VINCHE (1936) 'Jouer La Nuit', waterverf op karton. (W:60 x H:43 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Roland DEVOLDER (1938) 'Dames'. Drie lithografieën en etsen. (W:80 x H:56 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antiek schilderij 'Moeder met zogend kind', Franse School, olie op paneel. 18de eeuw. (W:33 x H:26 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Maurice BOEL (1913-1998) '2 schilderijen, 2 grafieken'. (W:70 x H:55 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een groot schilderij 'Martelaarschap van Sint Sebastiaan', olie op doek. Italiaanse school. 18de eeuw. (W:110 x H:85 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een antiek schilderij 'Marine' Engelse of Nederlandse school, olie op een paneel. 19de eeuw. (W:27 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Frans SIMONS (1912-1996) 'De Bosweg' olie op doek. (W:120 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jan Michiel RUYTEN (1813-1881) 'Intrede in Nederlandse stad' olie op doek. Circa 1850. (W:82 x H:96 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600