Een collectie van 3 Russische propagandaposters. (H:34cm)
Lot 933

Schattingsprijs: € 100 - € 200

Een collectie van 3 Russische propagandaposters.

44 cm

34 cm

Schattingsprijs

€ 100 - € 200

Lot nummer

933

10644

Een Russische Familieicoon met 5 heiligen, Aartsengel Michael, Basilus de grote. Faux Email, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Eugène LAERMANS (1864-1940) 'L'église rustique' 1914.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Pal HORVATH (1936) 'Untitled'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Russische Feestdagenicoon met 12 Orthodoxe feesten, Jezus Christus met Engelen, Faux Email. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Anto DIEZ (1914-1992) 'Lente Poezië' circa 1954.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Pal HORVATH (1936) 'P.'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Russisch Icon 'Moeder Gods, Vreugde voor alle Lijdenden'. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Jules VAN BIESBROECK (1873-1965) 'Schets van een Non'

Schattingsprijs: € 300 - 500