Geen handtekening gevonden, 'Moeder en dochter', waterverf op papier, gemerkt met de papierstempel van S.V.H. Israels (36 x 26 c
Lot 713

Schattingsprijs: € 100 - € 200

Geen handtekening gevonden, 'Moeder en dochter', waterverf op papier, gemerkt met de papierstempel van S.V.H. Israels in Nederland.

36 cm

26 cm

Schattingsprijs

€ 100 - € 200

Lot nummer

713

10642

Geen handtekening gevonden,
Geen handtekening gevonden,
Geen handtekening gevonden,
Geen handtekening gevonden,
Geen handtekening gevonden,

Andy WARHOL (1928-1987) 'Two dollars' (c.1976).

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Senaka SENANAYAKE (1951) ‘Untitled’ olie op doek, 1980

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Een paar Chinese vazen gemaakt uit steengoed, versierd met reliëf drakenfiguren. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Karel APPEL (1921-2006) 'Zonder Titel' een lithografie, 54/95

Schattingsprijs: € 400 - 600

Floris JESPERS (1889-1965) 'Harlequin' een eglomisé. 1929.

Schattingsprijs: € 10.000 - 15.000

Senaka SENANAYAKE (1951) ‘Horses At Sunset’, olie op doek, 1980.

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Louis ROBBE (1806-1887) 'Zonsondergang', olie op doek.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Willem VAN HECKE (1893-1976) 'Interieur met figuren' olie op papier.

Schattingsprijs: € 200 - 300