Geen handtekening gevonden, 'Moeder en dochter', waterverf op papier, gemerkt met de papierstempel van S.V.H. Israels (36 x 26 c
Lot 713

Schattingsprijs: € 100 - € 200

Geen handtekening gevonden, 'Moeder en dochter', waterverf op papier, gemerkt met de papierstempel van S.V.H. Israels in Nederland.

36 cm

26 cm

Schattingsprijs

€ 100 - € 200

Lot nummer

713

10642

Geen handtekening gevonden,

Jules VAN BIESBROECK (1873-1965) 'Schets van een Non'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Door BOEREWAARD (1893-1972) 'Marine bij ondergaande zon'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Floris JESPERS (1889-1965) 'Aardappelschiller', 1915.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Jacques DE CHASTELLUS (1894-1957) 'De Kade'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Kurt PEISER (1887-1962) 'Un Couple sur la galerie', 1920.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Paul PERMEKE (1918-1990) 'Portret van een dame'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Achiel VAN SASSENBROUCK (1886-1979) 'Vogelvanger'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Floris JESPERS (1889-1965) 'Bloemenstilleven'

Schattingsprijs: € 500 - 700