Geen handtekening gevonden, 'Moeder en dochter', waterverf op papier, gemerkt met de papierstempel van S.V.H. Israels (36 x 26 c
Lot 713

Schattingsprijs: € 100 - € 200

Geen handtekening gevonden, 'Moeder en dochter', waterverf op papier, gemerkt met de papierstempel van S.V.H. Israels in Nederland.

36 cm

26 cm

Schattingsprijs

€ 100 - € 200

Lot nummer

713

10642

Geen handtekening gevonden,

Albert DOMBE (XX) 'Marktscène'. (W:99 x H:73 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Gestorven Christus met een aartsengel, olie op paneel. 18de/19de eeuw. (W:75,5 x H:80,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jacques BILLE (1880-c.1943) 'Bloemen' 1920. (W:50 x H:61 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Joseph NEUTENS (1874-1965) 'Stilleven met een appel'. (W:80 x H:61 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Paul SCHOUTEN (1860-1922) 'Boerderij landschap'. (W:120 x H:83 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Zellie PLATTEAU (XIX) 'Boszicht (2x)'. (W:17 x H:12 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Armand JAMAR (1870-1946) 'Zicht op een markt' 1933. (W:55 x H:75 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Étienne LE COMPTE (1931-2010) 'Afrikaanse Dame'. (W:50 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250