Geen handtekening gevonden, 'Moeder en dochter', waterverf op papier, gemerkt met de papierstempel van S.V.H. Israels (36 x 26 c
Lot 713

Schattingsprijs: € 100 - € 200

Geen handtekening gevonden, 'Moeder en dochter', waterverf op papier, gemerkt met de papierstempel van S.V.H. Israels in Nederland.

36 cm

26 cm

Schattingsprijs

€ 100 - € 200

Lot nummer

713

10642

Geen handtekening gevonden,

Herman MINNER (1924-1981) 4 tekeningen 'Aan het strand' potlood, waterverf en inkt op papier.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antiek schilderij, 'De Kruisafname, naar Rubens'. Olie op paneel, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jan Michiel RUYTEN (1813-1881) 'Intrede in Nederlandse stad' olie op doek. Circa 1850.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antiek schilderij 'Jezus hangt aan het kruis' olie op doek. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Franz VAN GENESEN (1887-1945) 'Hoeve tussen de bomen' olie op doek.

Schattingsprijs: € 100 - 150

Robert KETELSLEGERS (1939) 'Drie Dames' olie op board. 1966.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Piet HUYSENTRUYT (1962) 'Abstract' Acryl op doek.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Frans BACKVIS (1857-1926) 'Herderin met schapen' olie op doek. 1876.

Schattingsprijs: € 600 - 800