Geen handtekening gevonden, 'Moeder en dochter', waterverf op papier, gemerkt met de papierstempel van S.V.H. Israels (36 x 26 c
Lot 713

Schattingsprijs: € 100 - € 200

Geen handtekening gevonden, 'Moeder en dochter', waterverf op papier, gemerkt met de papierstempel van S.V.H. Israels in Nederland.

36 cm

26 cm

Schattingsprijs

€ 100 - € 200

Lot nummer

713

10642

Geen handtekening gevonden,

Koen SCHERPEREEL (1961-1997) 'Bea' olie op paneel. 1987

Schattingsprijs: € 300 - 500

Koen SCHERPEREEL (1961-1997) 'Het Gedroomde Kind' Lithografie. 1988.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Anto DIEZ (1914-1992) Portret van een Mijnwerker, olie op doek. 1964

Schattingsprijs: € 150 - 250

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Boerekop' olie op doek. 1919.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jozef MEES (1898-1987) 'Naakte Dame' olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Gilbert BAIBAY (1922-2021) "Vrouwelijk Naakt' olie op board.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jozef BOSSAERT (1915-2006)  'De Vervloekte Boom II' 1979.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Salvador DALI (1904-1989) 'Le Signal De L'angoisse' een lithografie

Schattingsprijs: € 400 - 600