Adriano PIU (1954) 'Abstract' een sculptuur gemaakt uit staal op een plexiglas sokkel (H:35cm)
Lot 473

Schattingsprijs: € 400 - € 600

Adriano PIU (1954) 'Abstract' een sculptuur gemaakt uit staal op een plexiglas sokkel. Gemerkt Pièce Unique.

Adriano PIU (1954)

17 x 15 x 35 cm

Schattingsprijs

€ 400 - € 600

Lot nummer

473

10638

Hoofd van een man, gesculpteerde Carrara marmer. 19de eeuw. (L:19 x W:24 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Ijsbeer'. (L:20 x W:36 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Benoît ROUGELET (1834-1894) 'La leçon d'équitation'. (L:39 x W:45 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 6.000 - 8.000

G. MALFAIT (XX) 'Resting Lady'. 1946. (L:22 x W:60 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Sylvain NORGA (1892-1968) 'Discuswerper'. (L:30 x W:48 x H:83 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.500