Adriano PIU (1954) 'Abstract' een sculptuur gemaakt uit staal op een plexiglas sokkel (H:35cm)
Lot 473

Schattingsprijs: € 400 - € 600

Adriano PIU (1954) 'Abstract' een sculptuur gemaakt uit staal op een plexiglas sokkel. Gemerkt Pièce Unique.

Adriano PIU (1954)

17 x 15 x 35 cm

Schattingsprijs

€ 400 - € 600

Lot nummer

473

10638

K. STACHOWSKY (XIX-XX) 'Haan' gepatineerd brons op marmer. (L:15 x W:7 x H:26 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Nicolas TIMAR (1939) 'Draaisculptuur' gepolijst brons. (H:16,5 x D:14 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

I GALLO (XIX-XX) Diana met hond, gepatineerd brons op een marmer. Art Deco. (L:13 x W:49 x H:48 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Annick AUBLET (1943) 'La Baigneuse' gepatineerd brons. 3/8. (L:19 x W:14,5 x H:33 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Pierrot Lunaire, verguld gips met een spiegel. Circa 1920. (L:17 x W:30 x H:64 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Mannelijk Naakt' gepatineerd brons. (L:22 x W:30 x H:29 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Buste van 'Pseudo-Seneca' gepatineerd brons. 19de eeuw. (L:24 x W:29 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

P. LAMBERT (XX) 'Paardrijder' gepatineerd brons, Ducros Gieterijstempel. (L:15 x W:27 x H:28 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000