Adriano PIU (1954) |
Titel | Adriano PIU (1954) 'Abstract' een sculptuur gemaakt uit staal op een plexiglas sokkel (H:35cm) |
Afmetingen | 17 x 15 x 35 cm |
Schattingsprijs | € 400 - € 600 |
Lot nummer | 473 |
Lot ID | 10638 |
Hoofd van een man, gesculpteerde Carrara marmer. 19de eeuw. (L:19 x W:24 x H:30 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Benoît ROUGELET (1834-1894) 'La leçon d'équitation'. (L:39 x W:45 x H:59 cm)
Schattingsprijs: € 6.000 - 8.000
Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000
De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300