Adriano PIU (1954) 'Abstract' een sculptuur gemaakt uit staal op een plexiglas sokkel (H:35cm)
Lot 473

Schattingsprijs: € 400 - € 600

Adriano PIU (1954) 'Abstract' een sculptuur gemaakt uit staal op een plexiglas sokkel. Gemerkt Pièce Unique.

Adriano PIU (1954)

17 x 15 x 35 cm

Schattingsprijs

€ 400 - € 600

Lot nummer

473

10638

Yves LOHE (1947) 'Viool' glas en metaal.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Constantin Emile MEUNIER (1831-1905) 'Tailleur de Pierre'

Schattingsprijs: € 700 - 900

Marc D'HAENENS (XX) 'Witte Eik , Versteend Hout', Mioceen.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Marnix D'HAVELOOSE (1885-1973) 'Dansende Dame'

Miguel BERROCAL (1933-2006) 'Portrait De Michèle' circa 1971.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jan DESMARETS (1961) 'Drie Lopers' 1996.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Marnix D'HAVELOOSE (1885-1973) 'Buste'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Gis DE MAEYER (1942) 'Lente' 2007.

Schattingsprijs: € 4.000 - 6.000