Titel | Een salontafel gemaakt uit hout met draaibaar bovenblad. (H:38cm) |
Afmetingen | 100 x 100 x 38 cm |
Schattingsprijs | € 200 - € 300 |
Lot nummer | 432 |
Lot ID | 10635 |
Schattingsprijs: € 500 - 800
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een Italiaanse consoletafel met spiegel en appliques, verguld, Lodewijk XV stijl. (L:36 x W:131 x H:217 cm)
Schattingsprijs: € 600 - 800
Een antieke 'Troon', leder op hout met mooie patine. 18de eeuw. (L:76 x W:67 x H:125 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 150 - 250