Een salontafel gemaakt uit hout met draaibaar bovenblad. (H:38cm)
Lot 432

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Een salontafel gemaakt uit hout met draaibaar bovenblad.

100 x 100 x 38 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

432

10635

Schattingsprijs: € 500 - 800

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Italiaanse consoletafel met spiegel en appliques, verguld, Lodewijk XV stijl. (L:36 x W:131 x H:217 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een antieke 'Troon', leder op hout met mooie patine. 18de eeuw. (L:76 x W:67 x H:125 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke bolpoottafel, eik, 19de eeuw. (L:76 x W:140 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 500 - 1.000