Een achthoekige spiegel gemaakt uit hout met fumé glas en spiegelglas, gemaakt door Deknudt. (H:92cm)
Lot 286

Schattingsprijs: € 80 - € 120

Een achthoekige spiegel gemaakt uit hout met fumé en spiegelglas, gemaakt door Deknudt.

72 cm

92 cm

Schattingsprijs

€ 80 - € 120

Lot nummer

286

10617

Pietro AROSIO (1946) 'Monopoli' voor Airon, een set van 6 stoelen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Delvaux, een handtas gemaakt uit wit leder met vergulde elementen.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Fantasia Verlichting, een tafellamp in de vorm van een toekan. Laat 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 50 - 100

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

een collectie van 3 bijzettafels met fumé glas in de stijl van Maison Jansen.

Schattingsprijs: € 100 - 200