een mid-century spiegel met keramische tegels, gemerkt Knitter Duro. (H:54cm)
Lot 290

Schattingsprijs: € 50 - € 100

een mid-century spiegel met keramische tegels, gemerkt Knitter Duro.

40 cm

54 cm

Schattingsprijs

€ 50 - € 100

Lot nummer

290

10615

Een paar verzilverde eenden, in de stijl van Mauro Manetti. Italie, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Harry BERTOIA (1915-1978) 'Draadstoel' voor Knoll

Schattingsprijs: € 240 - 340

Gerd LANGE (1931) 'Flex' 6 stoelen voor Thonet.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Martin STOLL (XX-XXI) en Karl DITTERT (1915) 'Bureaustoel' voor Giroflex.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Mid-Century 'Space Age' booglamp.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Willy RIZZO (1928-2013) 'Flaminia' een salontafel.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Pladijs' voor Amphora.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Mauro MANETTI (XX) 'Pinguin' een ijsemmer.

Schattingsprijs: € 300 - 500