Een sierbord met Japanse taferelen gemaakt uit papier maché (H:26,5cm)
Lot 004

Schattingsprijs: € 80 - € 120

Een sierbord met Japanse taferelen gemaakt uit papier maché.

34 cm

26,5 cm

Schattingsprijs

€ 80 - € 120

Lot nummer

4

10613

Restauratie.

Een Chinese Famille Rose schaal, decor van bloemen en bloesems, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese rood en blauwe theepot met een Draken- en Feniksdecor. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een paar Japanse Imari vazen, Meji, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een grote Japanse Satsuma dekselvaas met decor van krijgers.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een kleine Chinese vaas met decor van een dame. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een Japanse' Okimono van een monnik met een miniatuur tempel, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een paar Chinese Famille Rose vazen, Jongens bij de Granaatappelboom, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een Chinese Famille Rose vaas 'Honderd Jongens'

Schattingsprijs: € 400 - 500