Een sierbord met Japanse taferelen gemaakt uit papier maché (H:26,5cm)
Lot 004

Schattingsprijs: € 80 - € 120

Een sierbord met Japanse taferelen gemaakt uit papier maché.

34 cm

26,5 cm

Schattingsprijs

€ 80 - € 120

Lot nummer

4

10613

Restauratie.

Een Japanse 'Banko Ware' schaal met deskel, '7 goden van geluk' met een polychrome decor. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote Japanse brûle parfum afgewerkt met champslevé decor. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een Chinese vaas met blauw-wit decor van figurinen, Kangxi periode. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Drie Chinese Famille Rose borden, decor van fauna en flora. Qianlong merk en periode. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke Chinese Sang De Boeuf vaas, Qianlong merk.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar lepels, Wan karakter, Guangxu merk en periode.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar vazen en schenkkannen, champslevé email op brons. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een Chinese vaas met blauw-wit decor van flora. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300