Een sierbord met Japanse taferelen gemaakt uit papier maché (H:26,5cm)
Lot 004

Schattingsprijs: € 80 - € 120

Een sierbord met Japanse taferelen gemaakt uit papier maché.

34 cm

26,5 cm

Schattingsprijs

€ 80 - € 120

Lot nummer

4

10613

Restauratie.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Schattingsprijs: € 200 - 300

Drie Chinese en Japanse theepotjes, blauw-wit decor. (W:20 x H:14 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese Famille Rose vaas met decor van bonsai en bloemen. (H:56 x D:21 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinese cache-pot, Famille Verte met decor van fauna en flora. 19de eeuw. (H:35 x D:40 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: € 300 - 500