Een sierbord met Japanse taferelen gemaakt uit papier maché (H:26,5cm)
Lot 004

Schattingsprijs: € 80 - € 120

Een sierbord met Japanse taferelen gemaakt uit papier maché.

34 cm

26,5 cm

Schattingsprijs

€ 80 - € 120

Lot nummer

4

10613

Restauratie.

Een Chinees porselein bord, versierd met spelende kinderen en een hofdame. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een collectie van 2 Chinese vazen met blauw-wit decor. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinese vaas 'Nanking' met drakendecor, steengoed, 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinese vaas met decor van wijzen aan een tafel. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een collectie van 6 stuks Chinees Kanton porselein, met een theekan, 3 borden en een schaal. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Een lot Chinese steengoed en porselein. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een Chinese vaas met landschapsdecor, voor de Europese markt. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een zeshoekige ladenkast met 6 lades, handgeschilderd bloemendecor. Circa 1970.

Schattingsprijs: € 200 - 300