Arjan VAN ARENDONK (1957) 'Zonder titel' een mixed media, olieverf op zijde. 1990. (50 x 50 cm)
Lot 625

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Arjan VAN ARENDONK (1957) 'Zonder titel' een mixed media, olieverf op zijde. 1990.

Arjan VAN ARENDONK (1957)

50 cm

50 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

625

10607

Oscar HOGE (1884-1965) 'Vissers op de kade' olie op doek.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Yves VELTER (1967) 'Around', een voorstudie. Mixed media op doek, 2007

Schattingsprijs: € 400 - 600

Agnie MALDAGUE (1927) 'Zicht op Antwerpen' olie op doek. 1940.

Schattingsprijs: € 150 - 250

CORNEILLE (1922-2010) 'Best Friends' een lithografie, 91/120, 1982.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Jacques DE CHASTELLUS (1894-1957) 'Vissersboten' olie op doek.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Louis ROBBE (1806-1887) 'Herderin met haar kudde' olie op paneel.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Aloïs BOUDRY (1851-1938) 'Portret van een boerin' olie op doek.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Paul HAGEMANS (1884-1959) 'De Processie' olie op board.

Schattingsprijs: € 300 - 500