Verras me
Terug naar account
Arjan VAN ARENDONK (1957) 'Zonder titel' een mixed media, olieverf op zijde. 1990. (50 x 50 cm)
Lot 625

Arjan VAN ARENDONK (1957) 'Zonder titel' een mixed media, olieverf op zijde. 1990. (50 x 50 cm)

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Omschrijving van het lot


Arjan VAN ARENDONK (1957) 'Zonder titel' een mixed media, olieverf op zijde. 1990.

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Artiesten

Arjan VAN ARENDONK (1957)

Titel

Arjan VAN ARENDONK (1957) 'Zonder titel' een mixed media, olieverf op zijde. 1990. (50 x 50 cm)

Breedte/diepte

50 cm

Hoogte

50 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

625

Lot ID

10607

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Arjan VAN ARENDONK (1957) 'Zonder titel' een mixed media, olieverf op zijde. 1990. (50 x 50 cm)
Arjan VAN ARENDONK (1957) 'Zonder titel' een mixed media, olieverf op zijde. 1990. (50 x 50 cm)
Arjan VAN ARENDONK (1957) 'Zonder titel' een mixed media, olieverf op zijde. 1990. (50 x 50 cm)
Arjan VAN ARENDONK (1957) 'Zonder titel' een mixed media, olieverf op zijde. 1990. (50 x 50 cm)
Arjan VAN ARENDONK (1957) 'Zonder titel' een mixed media, olieverf op zijde. 1990. (50 x 50 cm)
Arjan VAN ARENDONK (1957) 'Zonder titel' een mixed media, olieverf op zijde. 1990. (50 x 50 cm)
Arjan VAN ARENDONK (1957) 'Zonder titel' een mixed media, olieverf op zijde. 1990. (50 x 50 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


SCHILDERIJEN
Een collectie van 4 plaquettes, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 100 - 200

SCHILDERIJEN
Henry ROLAND (1919-2000) 'Bloemenvaas' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

SCHILDERIJEN
Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Vrouw met kat', een lithografie

Schattingsprijs: € 100 - 200

SCHILDERIJEN
Lievin HERREMANS (1858-1907/21) 'Bij de haard' olie op doek.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

SCHILDERIJEN
Max Léon MOREAU (1902-1992) 'Portret van een man' olie op doek. 1938

Schattingsprijs: € 600 - 800

SCHILDERIJEN
C.B. HOYO (1995) 'Stand in front and pretend you're into art', 2022

Schattingsprijs: € 400 - 600

SCHILDERIJEN
Charles HERMANS (1839-1924) 'Naakt' olie op doek

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

SCHILDERIJEN
Albert SAVERYS (1886-1964) 'Nature Morte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200