Luc VERSTRAETE (1928) 'Lichtgelovig meisje' een lithografie, 139/150. 1983. (37 x 49 cm)
Lot 701

Schattingsprijs: € 50 - € 100

Luc VERSTRAETE (1928) 'Lichtgelovig meisje' een lithografie, 139/150. 1983.

Luc VERSTRAETE (1928)

37 cm

49 cm

Schattingsprijs

€ 50 - € 100

Lot nummer

701

10606

Oscar HOGE (1884-1965) 'Bloemstilleven' 1950. (W:60 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Karel VAN BELLE (1884-1959) 'De Aankomst'. (W:80 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Délion (XIX) 'De Paardenkar' olie op paneel. (W:26 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Aloïs DE LAET (1866-1949) 'Naar de kerk'. (W:67 x H:52,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Le repas de l'été' 1990. (W:100 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Madonna met kind en een rozenkrans, olie op paneel. 18de eeuw. (W:27 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Gouden vaas met Bloemen'. (W:60 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Roland DEVOLDER (1938) 'Tekening en gekleurde ets'. (W:68 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250