Constant LAMBRECHT (1915-1993) 'Moeder met kind' een abstract schilderij, olie op paneel. (54 x 73 cm)
Lot 656

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Constant LAMBRECHT (1915-1993) 'Moeder met kind' een abstract schilderij, olie op paneel.

Constant LAMBRECHT (1915-1993)

54 cm

73 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

656

10578

Aimé VAN BELLEGHEM (1922-1996) 'De Gitaarspeler' olie op paneel.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Mario DE BRABANDERE (1963) 'Stilleven met houten blokken' olie op paneel. 1999

Schattingsprijs: € 300 - 500

Alfred VERWEE (1838-1895) 'Les Vaches', olie op doek

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Jehan FRISON (1882-1961) 'Le Violoncelo' olie op doek. 1957

Schattingsprijs: € 150 - 250

Herr SEELE (1959) 'Cowboy Henk' een lithografie.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Alexandre TIELENS (1868-1959) 'Bloemenboeket', olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

'Schaatsen op natuurijs' olie op paneel. Gemerkt F. Siroux, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Mario DE BRABANDERE (1963) 'H.S.Exterieur #3' olie op paneel. 1998.

Schattingsprijs: € 300 - 500