Constant LAMBRECHT (1915-1993) 'Moeder met kind' een abstract schilderij, olie op paneel. (54 x 73 cm)
Lot 656

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Constant LAMBRECHT (1915-1993) 'Moeder met kind' een abstract schilderij, olie op paneel.

Constant LAMBRECHT (1915-1993)

54 cm

73 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

656

10578

Jules BROUWERS (1869-1955) 'Tong en vis' olie op paneel. (W:27 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Henry SCHOUTEN (1857/64-1927) 'Paarden op het veld' olie op doek. (W:70 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Karel Martin CLAESSENS (1864-1938) 'De Bewening van Christus' gouache op papier. (W:40 x H:46 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Daan THULLIEZ (1902-1965) 'Marine' olie op doek. (W:75 x H:67 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Vincent DE VOS (1829-1875) 'La Chasse d'une Souris' olie op paneel. (W:25 x H:17,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

TSUKAI (XX) 'Naked Arms' Oost-indische inkt op papier. 1994. (W:76 x H:56 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

Roger RAVEEL (1921-2013) 'Dubbende Man' een ingekleurde ets. 1990. (W:30,5 x H:32,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Russische Icoon 'Nicolas van Myra, verguld zilver en tempera op paneel. Meesteteken: Yakov Mishukov, Moskou, 19de eeuw. (W:2

Schattingsprijs: € 4.000 - 6.000