Philippe Laurent ROLAND (1746-1816) 'Cupido en Venus', gepatineerd brons. (H:40cm)
Lot 538

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

Philippe Laurent ROLAND (1746-1816) 'Cupido en Venus', gepatineerd brons gemonteerd op marmer basis.

Philippe Laurent ROLAND (1746-1816)

34 x 24 x 40 cm

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

Lot nummer

538

10537

Auguste MOREAU (1834-1917) 'Dame met de bloementuil', kunstbrons.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 600 - 800

Schattingsprijs: € 200 - 300

Antonin MERCIÉ (1845-1916) 'David Le Vainqeur' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Luca MADRASSI (1848-1919) 'De Omhelzing' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Gustavo OBIOLS DELGADO (1858-1910) 'Premières Roses' een buste gemaakt uit verguld brons.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Pierre-Jules MÈNE (1810-1879) 'Jachtscene met Schotse Edelman' een beeld, gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Miguel BERROCAL (1933-2006) ‘Mini David’. Metaal. 1968-1969

Schattingsprijs: € 300 - 500