Philippe Laurent ROLAND (1746-1816) 'Cupido en Venus', gepatineerd brons. (H:40cm)
Lot 538

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

Philippe Laurent ROLAND (1746-1816) 'Cupido en Venus', gepatineerd brons gemonteerd op marmer basis.

Philippe Laurent ROLAND (1746-1816)

34 x 24 x 40 cm

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

Lot nummer

538

10537

Aristide CROISY (1840-1899) 'Soldaat', gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 150 - 250

A. Bertram PEGRAM (1873-1941) 'Familie' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jean-Baptiste GERMAIN (1841-1910) 'Figuur van een klassieke jonkvrouw en heer' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Een antieke polychrome houtsculptuur van Madonna met kind, circa 1900-1920.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Martin GÖTZE (1865-1928) 'Die Stille' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een goudgeglazuurde terracotta buste gemerkt G. De La Soit. 1931

Schattingsprijs: € 80 - 120

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)