Lot 849

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

André FONTAINE (XIX-XX) 'Buste van een Cardinaal' een beeld gemaakt uit gesculpteerde Carrara marmer.  1934.

André FONTAINE (XIX-XX)

31 x 66 x 60 cm

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

Lot nummer

849

10515

Een 'Torenmonstrans' verguld messing. Neogotiek. (W:18,5 x H:51 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

Zes verzegelde multi theca-hangers met relikwieën van heiligen en apostelen.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Pierre-Jules MÈNE (1810-1879) 'Matador/Torero' (L:22 x W:24 x H:52,5 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Twee Missale Romanum, bijgevoegd 'Vies Des Saints', Alban Stolz. 19de eeuw. (W:25,5 x H:33 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een grote Multi Theca met Apostelen, Evangelisten, Maagd Maria, Anna, Joachim en Heiligen.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een groot Altaarkruis en bijhorende kandelaars, Neogotiek. (W:32 x H:84 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Vijf figuren, gepatineerd brons. 5/7, onleesbaar getekend. 1996. (L:8 x W:24 x H:20,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antiek houtgesculpteerd kader, Barokke stijl, 19de eeuw. (W:114 x H:177 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340