Een paar cassolettes gemaakt uit marmer en gemonteerd met verguld brons (H:48,5cm)
Lot 238

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Een paar cassolettes gemaakt uit marmer en gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl en versierd met Saterfiguren.

15 x 20,5 x 48,5 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

238

10511

Een collectie van 5 geschilderde panelen met wapenschilden. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Capodimonte, grote tafellamp en 3 sierborden. Geglazuurde faience. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een marmeren coupe, Belgische zwarte en rode marmer en gemonteerd met Griffioenen. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een houtgesculpteerde vredesduif, 19de eeuw

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een antieke uit hout gesculpteerd korbeel met middeleeuwse figuur. Eik, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een collectie objecten en accessoires gemaakt uit onyx.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Joseph LE GULUCHE (1849-1915)(naar) 'En Detresse' terracotta, circa 1900.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een paar omkeerbare cassolettes en kandelaars met Sèvres porseleinen schaal in een bronzen frame. 19de eeuw.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)