Een paar cassolettes gemaakt uit marmer en gemonteerd met verguld brons (H:48,5cm)
Lot 238

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Een paar cassolettes gemaakt uit marmer en gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl en versierd met Saterfiguren.

15 x 20,5 x 48,5 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

238

10511

Schattingsprijs: € 600 - 800

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote en decoratieve, handgeschilderde tapisserie. (W:220 x H:260 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Charles Leblanc, Een antieke inktpot en pennenhouder, brons op zwarte marmer. Art Nouveau. (L:18 x W:26 x H:9 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke 'Komfoor', Vlaanderen, 19de eeuw. (L:22 x W:34 x H:13 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 150

Een fijn geschilderd sierbord, email op koper met handgeschilderd decor. (D:13,3 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een collectie fotoboeken, waarvan 1 met een muziekdoos. (W:24 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor, 19de/20ste eeuw. (L:16 x W:13 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340