Een paar cassolettes gemaakt uit marmer en gemonteerd met verguld brons (H:48,5cm)
Lot 238

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Een paar cassolettes gemaakt uit marmer en gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl en versierd met Saterfiguren.

15 x 20,5 x 48,5 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

238

10511

Bernard De Montfaucon, L'Antiquité Expliquée et representée en figures, Tome Second. 1722. (W:28 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Renove Rouselare, een vintage weegschaal. 1946. (L:37 x W:67 x H:64 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Vrijmetselarij, Framaconnerie, een rijk uitgewerkt zwaard met 'Croix Rouge'. (L:14 x W:89 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een antieke Cello met een strijkstok. (W:43 x H:120 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een set antieke haardvuurblokken en -accesoires 17de, 18de en 19de eeuw (W:107 x H:130 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Francisco BARÓN (1931-2006) 'Deurklink' (W:21 x H:18 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een paar metalen tuinstoelen. (L:50 x W:50 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Perzische Kulah Kjud helm. 19de/20ste eeuw. (L:21,5 x W:19 x H:27 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300