Een paar cassolettes gemaakt uit marmer en gemonteerd met verguld brons (H:48,5cm)
Lot 238

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Een paar cassolettes gemaakt uit marmer en gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl en versierd met Saterfiguren.

15 x 20,5 x 48,5 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

238

10511

Claret Zaima, een tafelaansteker.

Schattingsprijs: € 30 - 50

BANKSY (1974) 'The Walled Off Hotel'. Circa 2017

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Jean LURÇAT (1892-1966) 'Tapestery of Flowers', een wandtapijt

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een gedeelte van een comunniebank met barokke houtsculpturen 'De Heilige Graal', gemaakt uit eik. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Keith HARING (1958-1990)(attr.) Gesigneerd 1 dollar biljet (1987)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Elli MALEVOLTI (XX) 'Ibis & Vogel' een paar figuren van een vogel gemaakt ui kunsthars en metaal.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Keith HARING (1958-1990)(attr.) een gesigneerd 1 dollar biljet (1985)

Schattingsprijs: € 600 - 800