Een grote Chinese schaal gemaakt uit porselein met blauw-wit decor van bloemen. (H:10cm)
Lot 061

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Een grote Chinese schaal gemaakt uit porselein met blauw-wit decor van bloemen. 19de/20ste eeuw.

conditie: restauraties.

10 cm

23 cm

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

61

10503