Een grote Chinese schaal gemaakt uit porselein met blauw-wit decor van bloemen. (H:10cm)
Lot 061

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Een grote Chinese schaal gemaakt uit porselein met blauw-wit decor van bloemen. 19de/20ste eeuw.

conditie: restauraties.

10 cm

23 cm

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

61

10503

Een collectie van 3 Chinese vazen met decor van pauwen, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar Chinese vazen, porselein afgewerkt met handgeschilderde pauwen. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antiek vergrootglas versierd met vleermuizen en half-edelstenen, vermeil zilver.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een lot Chinese steengoed en porselein. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een Chinese dekselpot 'Famille Verte' met decor van Kraanvogels en schildpadden. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinees bord 'Famille Verte' met decor van Chinese figuren. 20ste eeuw. Kangxi merk.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese vaas 'Nanking' met decor van krijgers. Steengoed, 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een Chinese scroll met afbeelding van een wijze man, geschilderd op zijde.

Schattingsprijs: € 150 - 250