Een grote Chinese schaal gemaakt uit porselein met blauw-wit decor van bloemen. (H:10cm)
Lot 061

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Een grote Chinese schaal gemaakt uit porselein met blauw-wit decor van bloemen. 19de/20ste eeuw.

conditie: restauraties.

10 cm

23 cm

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

61

10503

Een paar Chinese borden en een theepot. Decor van Foo leeuwen en figuren. (H:18 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een halsketting, rode koraal en 14-karaats goud. (L:90 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar vazen met Chinoiserie decor, Europees porselein. 19de eeuw. (H:41 x D:19 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Twee Chinese scrolls, waterverf op zijde en papier. (W:50 x H:227 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinese 'Meiping' vaas met blauw-wit decor. 20ste eeuw. (H:25 x D:15 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twaalf Indonesische schaduwpoppen.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een paar Chinese vazen, Famille Verte, met decor van bloemen en symbolen van geluk. 19de/20ste eeuw. (H:36 x D:12,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Twee Chinese bijzettafels, hardhout met een marmer blad. (H:46 x D:56 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120