Een grote Chinese schaal gemaakt uit porselein met blauw-wit decor van bloemen. (H:10cm)
Lot 061

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Een grote Chinese schaal gemaakt uit porselein met blauw-wit decor van bloemen. 19de/20ste eeuw.

conditie: restauraties.

10 cm

23 cm

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

61

10503

Een Chinese vaas met blauw-wit decor van flora. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese schaal met blauw-wit decor, Jiaqing merk en periode. 18de/19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese celadon borstelpot, blauwe glazuur, Kangxi merk en periode. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een grote Japanse brûle parfum afgewerkt met champslevé decor. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een paar lepels, Wan karakter, Guangxu merk en periode.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese vaas met blauw-wit decor van figurinen, Kangxi periode. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een paar grote cloisonné siervazen afgewerkt met decor van fauna en flora. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Drie Chinese Famille Rose borden, decor van fauna en flora. Qianlong merk en periode. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500