Een grote Chinese schaal gemaakt uit porselein met blauw-wit decor van bloemen. (H:10cm)
Lot 061

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Een grote Chinese schaal gemaakt uit porselein met blauw-wit decor van bloemen. 19de/20ste eeuw.

conditie: restauraties.

10 cm

23 cm

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

61

10503

Een Chinese Famille Rose vaas met decor van Fauna en Flora. (H:60 x D:24 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Vijf Japanese Imari borden. (D:23 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese vaas met een fijn decor van hofdames. 20ste eeuw. (H:35 x D:14 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twee snuifdozen, China, gesculpteerde koraal, late Qing dynastie. (H:7,2 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Zestien Chinese borden, Blauw-wit/Capucine decor. Kangxi/Yongzheng periode. (D:18,6 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een grote Chinese schaal, Famille Rose met decor van een pauw en bloesems. 19de eeuw. (H:12,5 x D:37 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500