Een paar Chinese schalen gemaakt uit porselein met blauw-wit decor (H:7,2cm)
Lot 043

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Een paar Chinese schalen gemaakt uit porselein met blauw-wit decor. 19de/20ste eeuw.

7,2 cm

17,7 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

43

10502

Een Japanse Imari vaas met decor van kraanvogels en landschappen. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinees porseleinen schaal met decor van flora in een gesculpteerd hardhouten lotusbloem. Gemerkt Qianlong. (H:9,5cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een paar zeshoekige Cloisonné vazen, versierd met fauna en flora.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar vazen met cloisonné bloemendecor en vogels, in de originele doos.

Schattingsprijs: € 200 - 300