Titel | Een paar Chinese schalen gemaakt uit porselein met blauw-wit decor (H:7,2cm) |
Hoogte | 7,2 cm |
Diameter | 17,7 cm |
Schattingsprijs | € 200 - € 300 |
Lot nummer | 43 |
Lot ID | 10502 |
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een Chinese borstelpot, blauw-wit, Swastika decor. Kangxi stijl gemerkt. (H:14,7 x D:12 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een paar Chinese vazen met decor van een berglandschap. 20ste eeuw. (H:24 x D:14 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 300 - 500