Een modern dartsboard met elektronisch systeem 'Minidart' (H:99cm)
Lot 956

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Een modern dartsboard met elektronisch systeem 'Minidart'

14 x 68 x 99 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

956

10483

Sleutel ontbreekt.

Een modern dartsboard met elektronisch systeem

Rolleiflex Synchro-Compur, Franke & Heidece, Germany.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar decoratieve theatermaskers, Geitenbokken, Papier-Maché, circa 1920.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Leica M3, No. 9100077.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Leica M6, no. 2235295.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een paar fijne cassolettes, verguld brons op marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Leica, vier lenzen, en twee filters.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Leica R-E, Summicron-R F2 E55

Schattingsprijs: € 200 - 300