Roger GUERIN (1896-1954) 'Het kasteel met ridder' een grote vaas gemaakt uit grès (H:67cm)
Lot 118

Schattingsprijs: € 100 - € 200

Roger GUERIN (1896-1954) 'Het kasteel met ridder' een grote vaas gemaakt uit grès en getekend Guerin, V70K1

Roger GUERIN (1896-1954)

67 cm

24 cm

Schattingsprijs

€ 100 - € 200

Lot nummer

118

10475

Roger GUERIN (1896-1954)

Elie VAN DAMME (1928) voor Amphora, een muurgemonteerde vaas.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Paraplustaander' voor Amphora

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een biscuit porseleinen groep 'De Jacht', Sèvres. 1913.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Cache-Pot' voor Amphora

Schattingsprijs: € 300 - 500

Sitzendorf, een grote paardenkoets, polychroom porselein.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Amphora of Keramar, een grote groene vaas, geglazuurde keramiek.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Sèvres, twee kobaltblauwe vazen met deksel, decor met havenzicht en gemonteerd met verguld brons. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Sèvres, een vaas en schaal. Kobalt blauw porselein gemonteerd met brons. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500