Roger GUERIN (1896-1954) 'Het kasteel met ridder' een grote vaas gemaakt uit grès (H:67cm)
Lot 118

Schattingsprijs: € 100 - € 200

Roger GUERIN (1896-1954) 'Het kasteel met ridder' een grote vaas gemaakt uit grès en getekend Guerin, V70K1

Roger GUERIN (1896-1954)

67 cm

24 cm

Schattingsprijs

€ 100 - € 200

Lot nummer

118

10475

Roger GUERIN (1896-1954)

Sylvain HUBLET (1905-1988), Roger GUERIN (1896-1954) & Edouard GREGOIRE (XIX-XX), 7 grès vazen (H:42 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Volkstedt, Vijf polychroom porselein groepen 'Muziek en Spelen' (L:28 x W:38 x H:29 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Geert VAN ACKER (XX) 'De Bezoeker', terracotta. (L:16 x W:17 x H:101 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Vieux Paris of Bruxelles koffieservies met een handgeschilderd landschapsdecor. 21 stuks. (L:12 x W:27 x H:19 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Tafellamp' voor Amphora. (H:30 x D:17,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Sèvres, een paar kobalt blauwe vazen, handgeschilderd decor en verguld brons. 19de eeuw. (L:19 x W:24 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een paar papegaaien, polychroom porselein, waarschijnlijk Saksen, Duitsland. (W:17 x H:26,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Jacques & Dani RUELLAND (XX-XXI) 'Pebble & Vase' (W:17 x H:17,5 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800