Roger GUERIN (1896-1954) 'Het kasteel met ridder' een grote vaas gemaakt uit grès (H:67cm)
Lot 118

Schattingsprijs: € 100 - € 200

Roger GUERIN (1896-1954) 'Het kasteel met ridder' een grote vaas gemaakt uit grès en getekend Guerin, V70K1

Roger GUERIN (1896-1954)

67 cm

24 cm

Schattingsprijs

€ 100 - € 200

Lot nummer

118

10475

Roger GUERIN (1896-1954)

Een porseleinen groep 'Het Diner', Saksisch merk

Schattingsprijs: € 400 - 600

Weens porselein, een set van 9 borden met transferprint decor, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Sitzendorf, een porseleinen groep 'Romeinse Parade' 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

PMP porselein, een paar manden gedragen door kinderen. Polychroom porselein, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Een paar tafellampen' voor Amphora.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel 'Land in zicht' en 'Volg De Leider'.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas' voor Perignem.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Paraplu staander' voor Perignem

Schattingsprijs: € 200 - 300