Armand BLONDEEL (1928) 'Naakt' een houtskooltekening van een naakte dame, 1955. (52 x 71 cm)
Lot 547

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Armand BLONDEEL (1928) 'Naakt' een houtskooltekening van een naakte dame, 1955.

Armand BLONDEEL (1928)

52 cm

71 cm

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

547

10473

Armand BLONDEEL (1928)
Armand BLONDEEL (1928)
Armand BLONDEEL (1928)
Armand BLONDEEL (1928)
Armand BLONDEEL (1928)
Armand BLONDEEL (1928)

Franz COURTENS (1854-1943) 'Bateau de pëche à la côte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Floris JESPERS (1889-1965) 'Gezeten figuur' gouache op papier. 1943.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Henry SCHOUTEN (1857/64-1927) 'Schaapherder' olie op doek.

Schattingsprijs: € 400 - 600

C.B. HOYO (1995) 'Stand in front and pretend you're into art', 2022

Schattingsprijs: € 400 - 600

Isidore VERHEYDEN (1846-1905) 'Boer met een koe' olie op paneel.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Vrouw met kat', een lithografie

Schattingsprijs: € 100 - 200

James DESVARREUX-LARPENTEUR (1847-1937) 'Schapen in een stal' olie op doek. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Frédéric HENRIET (1826-1918) 'Dorpzicht' olie op paneel. 1898

Schattingsprijs: € 200 - 300