Een groot terracotta beeld van twee kinderen met een mand, gemerkt 'Goldscheider Wien' (H:68cm)
Lot 479

Schattingsprijs: € 1.500 - € 2.500

Een groot terracotta beeld van twee kinderen met een mand, gemerkt 'Goldscheider Wien'

40 x 87 x 68 cm

Schattingsprijs

€ 1.500 - € 2.500

Lot nummer

479

10470

Een groot terracotta beeld van twee kinderen met een mand, gemerkt

Pia MANU (XX) 'Twee decoratieve sculpturen'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Herend Porselein, een 83-delig handgeschilderd porselein servies.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Constantin Emile MEUNIER (1831-1905) 'Tailleur de Pierre'

Schattingsprijs: € 700 - 900

Pia MANU (XX) 'Drie decoratieve sculpturen'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jan DESMARETS (1961) 'Drie Lopers' 1996.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Domien INGELS (1881-1946) 'Brabants Trekpaard en Boerenkar'

Schattingsprijs: € 600 - 800

Marnix D'HAVELOOSE (1885-1973) 'Buste'

Schattingsprijs: € 300 - 500