Een groot terracotta beeld van twee kinderen met een mand, gemerkt 'Goldscheider Wien' (H:68cm)
Lot 479

Schattingsprijs: € 1.500 - € 2.500

Een groot terracotta beeld van twee kinderen met een mand, gemerkt 'Goldscheider Wien'

40 x 87 x 68 cm

Schattingsprijs

€ 1.500 - € 2.500

Lot nummer

479

10470

Een groot terracotta beeld van twee kinderen met een mand, gemerkt

Boch Keramis, een faience vaas. Art Deco.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Societa Porcelane Artistice Firenze Italy, een vogel. Porselein.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hummel, 2 kinderen met paraplu. 152 II A / 152 II B

Schattingsprijs: € 200 - 300

Beatty PERMEKE (1916-1991) 'Schaal' geglazuurde keramiek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Pauw' geglazuurde keramiek.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Mercure, een kleien brons op marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 120 - 180

CLODION (1738-1814) 'Bacchantes' gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.800 - 2.500

Hattakitkosol SOMCHAI (1934-2000) 'Zeeleeuw' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 200 - 300