Een groot terracotta beeld van twee kinderen met een mand, gemerkt 'Goldscheider Wien' (H:68cm)
Lot 479

Schattingsprijs: € 1.500 - € 2.500

Een groot terracotta beeld van twee kinderen met een mand, gemerkt 'Goldscheider Wien'

40 x 87 x 68 cm

Schattingsprijs

€ 1.500 - € 2.500

Lot nummer

479

10470

Een groot terracotta beeld van twee kinderen met een mand, gemerkt

Boch Frères, Keramis, een vaas met lusterglazuur. Art Nouveau. (H:18 x D:24 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Amphora of Keramar, een grote groene vaas, geglazuurde keramiek. (H:53 x D:14 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Juliette Belarti, een tegeltableau. Circa 1970. (W:125 x H:31,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Boer en Boerin, Vlaams Aardewerk, mogelijk Caessens. Circa 1900. (H:32 x D:12 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Herend, een collectie Cache-Pots, vazen, mandjes met ajourranden. Polychroom porselein. (L:24 x W:29 x H:20 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Désiré GRISARD (1872-?) 'De Overwinning' gepatineerd brons. (L:14 x W:25 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een mid-century tegeltableau, België, circa 1960. (L:63 x W:63 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Cache-Pot' voor Amphora. (H:30 x D:24 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500