Een groot terracotta beeld van twee kinderen met een mand, gemerkt 'Goldscheider Wien' (H:68cm)
Lot 479

Schattingsprijs: € 1.500 - € 2.500

Een groot terracotta beeld van twee kinderen met een mand, gemerkt 'Goldscheider Wien'

40 x 87 x 68 cm

Schattingsprijs

€ 1.500 - € 2.500

Lot nummer

479

10470

Een groot terracotta beeld van twee kinderen met een mand, gemerkt

Geo VERBANCK (1881-1961) 'Liggend naakt' een figuur gemaakt uit brons.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Alexandre KELETY (1874-1940) 'Bust of Jean Mermoz', terracotta, circa 1930.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Charles CATTEAU (1880-1966) Vaas met decor 2170. (42 x 24cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Pierre CHENET (XX-XXI) 'Stier' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Charles Octave LEVY (1820-1899) 'Mineur' een beeld, gepatineerd brons. Salon Des Beaux-Arts, 19de eeuw.

Vieux Bruxelles / Vieux Paris, een paar vazen met handgeschilderde decors van fauna en flora. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 150 - 250

August MICHIELS (1922-2003) 'Grote Schaal' 1969

Schattingsprijs: € 100 - 200

Isidore Jules BONHEUR (1827-1901) 'Le Grand Jockey' een gepatineerd bronzen beeld'. Postume geut. 20ste eeuw.