Een miniatuur Bretoense kast, gemaakt uit gesculpteerd hout. (H:37cm)
Lot 425

Schattingsprijs: € 100 - € 200

Een miniatuur Bretoense kast, gemaakt uit gesculpteerd hout. Frankrijk, 19de eeuw.

14,5 x 23 x 37 cm

Schattingsprijs

€ 100 - € 200

Lot nummer

425

10458

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een bijzettafel met vitirine, verguld hout in Lodewijk XVI stijl, Napoleon 3 periode.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Pieter DE BRUYNE (1931-1987) 'Barkast'.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Twee siervazen, houtgedraaid met een rood 'Faux Marmer' decor, Empire stijl.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een bijzettafel, geëboniseerd hout met handgeschilderd bloemendecor. Napoleon 3, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een staander, onyx gemonteerd met een brons en een Corintisch kapiteel.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een antieke slagerstafel of kapblok, afgewerkt met een smeedijzer stierenkop.

Een paar siervazen, houtgedraaid 'Faux Malachiet' decor, Empire stijl.

Schattingsprijs: € 300 - 500