Titel | Een miniatuur Bretoense kast, gemaakt uit gesculpteerd hout. (H:37cm) |
Afmetingen | 14,5 x 23 x 37 cm |
Schattingsprijs | € 100 - € 200 |
Lot nummer | 425 |
Lot ID | 10458 |
Vier identieke bijzettafels, messing en glas. Dewulf Selection / Belgo Chrome.
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een wit-gepatineerde 'Chaise Longue' afgewerkt met zwart leder in Lodewijk XVI stijl.
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een 'Boulle inleg' speeltafel gemonteerd met verguld brons, Napoleon 3, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 800 - 1.200