Een miniatuur Bretoense kast, gemaakt uit gesculpteerd hout. (H:37cm)
Lot 425

Schattingsprijs: € 100 - € 200

Een miniatuur Bretoense kast, gemaakt uit gesculpteerd hout. Frankrijk, 19de eeuw.

14,5 x 23 x 37 cm

Schattingsprijs

€ 100 - € 200

Lot nummer

425

10458

Vier identieke bijzettafels, messing en glas. Dewulf Selection / Belgo Chrome.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een wit-gepatineerde 'Chaise Longue' afgewerkt met zwart leder in Lodewijk XVI stijl.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Vier antieke 'Rokersstoelen', gesculpteerd eik. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een salontafel, messing en glas. Dewulf Selection / Belgo Chrome.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een 'Boulle inleg' speeltafel gemonteerd met verguld brons, Napoleon 3, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een grote 'Comptoir' of toonbank gepatineerd en ingeolied hout. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Colombo Mobili, een rondeb ijzettafel in Empire stijl. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een uitzonderlijke ronde tafel in Neogotische stijl, afgewerkt met glas in lood. Circa 1900.