Gérard LAENEN (1899-1980) 'Studie' een schilderij, olie op paneel. (47 x 37 cm)
Lot 567

Schattingsprijs: € 50 - € 100

Gérard LAENEN (1899-1980) 'Studie' een schilderij stillleven, olie op paneel.

Gérard LAENEN (1899-1980)

47 cm

37 cm

Schattingsprijs

€ 50 - € 100

Lot nummer

567

10442

Gérard LAENEN (1899-1980)

Jules DE BRUYCKER (1870-1945) 'Kultur!'.

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Eugène VERBOECKHOVEN (1798/99-1881) 'Paard' een tekening, 1834.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Flori VAN ACKER (1858-1940) "Levure Royale Bruges".

Schattingsprijs: € 200 - 300

Tony VAN OS (1886-1945) 'Sneeuwlandschap met een schip'.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Albert Einstein'.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Willem VAN HECKE (1893-1976) 'Landschappen met een boerderij, schepen' 6 schilderijen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pal HORVATH (1936) 'Lithografie'.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Charles VERBRUGGHE (1877-1974) 'Paardbrug van Brugge'.

Schattingsprijs: € 200 - 300