Djef ANTEN (1851-1913) 'heidezicht' een schilderij, olie op doek. (35 x 25 cm)
Lot 552

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Djef ANTEN (1851-1913) 'heidezicht' een schilderij, olie op doek. Gesigneerd links onderaan.

Djef ANTEN (1851-1913)

35 cm

25 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

552

10433

Gat in het midden van het schilderij.

Djef ANTEN (1851-1913)
Djef ANTEN (1851-1913)
Djef ANTEN (1851-1913)
Djef ANTEN (1851-1913)
Djef ANTEN (1851-1913)
Djef ANTEN (1851-1913)
Djef ANTEN (1851-1913)

Lucien FRANK (1857-1920) 'Marine' olie op doek

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Een collectie van 4 plaquettes, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

James DESVARREUX-LARPENTEUR (1847-1937) 'Schapen in een stal' olie op doek. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Henry ROLAND (1919-2000) 'Bloemenvaas' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Fernand TOUSSAINT (1873-1955/56) 'Boottocht bij Huwelijk' mixed media op board.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Max Léon MOREAU (1902-1992) 'Portret van een man' olie op doek. 1938

Schattingsprijs: € 600 - 800

Charles HERMANS (1839-1924) 'Naakt' olie op doek

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

CORNEILLE (1922-2010) 'Zonder Titel' een lithografie. 1975.

Schattingsprijs: € 100 - 200