Titel | Een luchter gemaakt in art deco stijl uit smeedijzer en afgewerkt met pate-de-verre lampkappen gemerkt Muller. (H:100cm) |
Hoogte | 100 cm |
Diameter | 50 cm |
Schattingsprijs | € 150 - € 250 |
Lot nummer | 1049 |
Lot ID | 10422 |
Een attractief luchtertje, verguld metaal en gekleurd glas. Circa 1940. (H:65 x D:44 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000