Arthur CALAME (1843-1919) 'De Waterval' een schilderij, olie op doek. (130 x 102 cm)
Lot 556

Schattingsprijs: € 2.000 - € 3.000

Arthur CALAME (1843-1919) 'De Waterval' een schilderij, olie op doek. Gesigneerd A. Calame in de rechter onderhoek.

Arthur CALAME (1843-1919)

130 cm

102 cm

Schattingsprijs

€ 2.000 - € 3.000

Lot nummer

556

10420

Arthur CALAME (1843-1919)
Arthur CALAME (1843-1919)
Arthur CALAME (1843-1919)
Arthur CALAME (1843-1919)
Arthur CALAME (1843-1919)
Arthur CALAME (1843-1919)
Arthur CALAME (1843-1919)
Arthur CALAME (1843-1919)
Arthur CALAME (1843-1919)
Arthur CALAME (1843-1919)
Arthur CALAME (1843-1919)
Arthur CALAME (1843-1919)
Arthur CALAME (1843-1919)
Arthur CALAME (1843-1919)

'Zeilboten op woeste zee', een antiek schilderij, olie op paneel. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Charles Louis BELLIS (XIX) 'De Hoeve', olie op paneel. 1877

Schattingsprijs: € 200 - 300

Mario DE BRABANDERE (1963) 'Warm oezenierslandschap' olie op paneel, 1997.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Watermolen van Heule' olie op doek.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Gaston THEUNINCK (1900-1977) 'Abstract Landschap' een schilderij, olie op doek. (120 x 80 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Guillaume MICHIELS (1909-1997) 'Interieur van de kapel' een schilderij, olie op doek.

Schattingsprijs: € 200 - 300

'Schaatsen op natuurijs' olie op paneel. Gemerkt F. Siroux, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000