Arthur CALAME (1843-1919) 'De Waterval' een schilderij, olie op doek. (130 x 102 cm)
Lot 556

Schattingsprijs: € 2.000 - € 3.000

Arthur CALAME (1843-1919) 'De Waterval' een schilderij, olie op doek. Gesigneerd A. Calame in de rechter onderhoek.

Arthur CALAME (1843-1919)

130 cm

102 cm

Schattingsprijs

€ 2.000 - € 3.000

Lot nummer

556

10420

Arthur CALAME (1843-1919)

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Landschap' olie op doek

Schattingsprijs: € 240 - 340

Martin WALLAERT (1944) 'Huyze Lozer' olie op doek, Latemse School

Schattingsprijs: € 300 - 500

Henri Joseph PAUWELS (1903-1983) 'Havenzicht' olie op doek.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Koen SCHERPEREEL (1961-1997) 'Het Gedroomde Kind' Lithografie. 1988.

Schattingsprijs: € 150 - 250

CORNEILLE (1922-2010) 'Zonder Titel' een lithografie, 6/20. Epreuve D'Artiste

Schattingsprijs: € 200 - 300

Gilbert BAIBAY (1922-2021) "Vrouwelijk Naakt' olie op board.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Piet LIPPENS (1890-1981) 'Zicht te Brugge' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Carlo PERINDANI (1899-1986) 'Ischia', olie op paneel. 1961.

Schattingsprijs: € 300 - 500