Een handgeschilderd ei op een basis, gemaakt uit hout. Gemerkt Stiva Goriachij. Gemaakt in Rusland. (H:17cm)
Lot 949

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Een handgeschilderd ei op een basis, gemaakt uit hout. Gemerkt Stiva Goriachij. Gemaakt in Rusland. 20ste eeuw.

17 cm

13 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

949

10394

Omgeving van Paul RICHER (1849-1933) 'Descartes Avec Son Crane' gesculpteerd Gewei.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Taxidermie, een lynx gemonteerd op drijfhout.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een grote bronzen jardinière, decor van leeuwen en guirlandes. circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke 'Vide Poche' met een Chryselephantine zeemeermin, waarschijnlijk Oostenrijk. Circa 1920-1930.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een automata 'Pierrot' met bewegend hoofd en arm.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een paar haardvuurbokken met een blackamoor figuur. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een antieke 'Graine De Chapelet met Memento Mori', gesculpteerde hoorn. Frankrijk, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Afrikaanse Kunst, een Bakongo Nkondi Nail Fetish figuur, hout en metaal.

Schattingsprijs: € 150 - 250