Titel | Een handgeschilderd ei op een basis, gemaakt uit hout. Gemerkt Stiva Goriachij. Gemaakt in Rusland. (H:17cm) |
Hoogte | 17 cm |
Diameter | 13 cm |
Schattingsprijs | € 200 - € 300 |
Lot nummer | 949 |
Lot ID | 10394 |
Drie 'Cave A Liqueurs', likeurkasten. 19de en 20ste eeuw. (L:14 x W:35 x H:28 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een antieke houtgesculpteerde pop. 19de eeuw. (L:11,5 x W:17 x H:45 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 300 - 500