Een uitzonderlijke en zeldzame broche 'Bijoux Trembleuse', gemaakt uit wit goud. Periode Napoleon 3, 19de eeuw. (H:5,5
Lot 272

Schattingsprijs: € 5.000 - € 7.000

Een uitzonderlijke en zeldzame broche 'Trembleuse', gemaakt uit wit goud, zilver en vermeil en versierd met oude diamanten, Napoleon 3 periode 1880. Totaal brutogewicht: 15,74g.

5,5 cm

Schattingsprijs

€ 5.000 - € 7.000

Lot nummer

272

10378

MODE / JUWELEN
S.T. Dupont, twee vintage, vergulde aanstekers.

Schattingsprijs: € 150 - 250

MODE / JUWELEN
Een antiek zakhorloge, 18kt geel goud met een guioché afbeelding van een paard.

Schattingsprijs: € 300 - 500

MODE / JUWELEN
Een armband, verguld zilver en ‘old cut’ diamanten. 27,45g.

Schattingsprijs: € 500 - 700

MODE / JUWELEN
Een set bestaande uit een ring en twee oorbellen, zilver met Kyanite en ‘old cut’ diamanten. 11,93g.

Schattingsprijs: € 240 - 340

MODE / JUWELEN
Axel MEES (1966-2012) 'Ring' silver met drie gefacetteerde en natuurlijke stenen.

Schattingsprijs: € 120 - 180

MODE / JUWELEN
Een ring, 18kt geel en wit goud met brilliant geslepen diamanten, ringmaat: 55. 8,07g.

Schattingsprijs: € 400 - 600

MODE / JUWELEN
Een halsketting, verguld zilver met Cabochon opaal, ‘old cut’ diamanten, 14kt zilver halsektting. 11,31g.

Schattingsprijs: € 240 - 340

MODE / JUWELEN
Een armband, verguld zilver met ‘Cabochon saffieren’ en ‘old cut’ diamanten. 23,35g.

Schattingsprijs: € 400 - 600