Een collectie van 3 zilveren penningen 'Jan Van Eyck - The Dresden Triptych'. (H:16cm)
Lot 922

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Een collectie van 3 zilveren penningen 'Jan Van Eyck - The Dresden Triptych'. Tokelau Elisabeth II, 1 en 2 dollar. 2014

32,5 cm

16 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

922

10375

Een collectie van 3 zilveren penningen

Een paar fijne cassolettes, verguld brons op marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Leica M6, no. 2235295.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een paar decoratieve theatermaskers, Geitenbokken, Papier-Maché, circa 1920.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Leica, vier lenzen, en twee filters.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Rolleiflex Synchro-Compur, Franke & Heidece, Germany.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Leica R-E, Summicron-R F2 E55

Schattingsprijs: € 200 - 300

Leica M3, No. 9100077.

Schattingsprijs: € 600 - 800