Een collectie van 3 zilveren penningen 'Jan Van Eyck - The Dresden Triptych'. (H:16cm)
Lot 922

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Een collectie van 3 zilveren penningen 'Jan Van Eyck - The Dresden Triptych'. Tokelau Elisabeth II, 1 en 2 dollar. 2014

32,5 cm

16 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

922

10375

Een collectie van 3 zilveren penningen

Drie antieke poppen, in een geweven doosje. (L:11,5 x W:17 x H:7 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antiek 'Verdure' wandtapijt, decor van fauna en flora. 17de eeuw. (L:400 x W:260 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een grote faience vaas gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (L:34 x W:40 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar tafelkandelaars, verguld brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900. (H:52 x D:37 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Naar Auguste MOREAU (1834-1917) 'Fontein'. (H:75 x D:64 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

Steiff 'Konijn op wielen', 1926. (L:12 x W:29 x H:15,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een grote terracotta tuinvaas, Italië. (H:64 x D:80 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een kapstok, onyx en messing. Circa 1950. (L:40 x W:40 x H:180 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250