Titel | Een collectie van 3 zilveren penningen 'Jan Van Eyck - The Dresden Triptych'. (H:16cm) |
Breedte/diepte | 32,5 cm |
Hoogte | 16 cm |
Schattingsprijs | € 200 - € 300 |
Lot nummer | 922 |
Lot ID | 10375 |
Een antiek 'Verdure' wandtapijt, decor van fauna en flora. 17de eeuw. (L:400 x W:260 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Een grote faience vaas gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (L:34 x W:40 x H:50 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500