Een collectie van 3 zilveren penningen 'Jan Van Eyck - The Dresden Triptych'. (H:16cm)
Lot 922

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Een collectie van 3 zilveren penningen 'Jan Van Eyck - The Dresden Triptych'. Tokelau Elisabeth II, 1 en 2 dollar. 2014

32,5 cm

16 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

922

10375

Een collectie van 3 zilveren penningen

Een mid-century zonnespiegel, gesculpteerd hout ingelegd met geruit glas.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een tafel middenstuk, afgewerkt met acanthusbladen. Verguld brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een mid-century zonnespiegel, blauw en zwart email op koper, glas.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een antiek kader, imitatie schildpad en geëboniseerd hout. Napoleon 3, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antieke 'Automata' van een pop, gekleed in kantwerk met muziekdoos. Staande onder een stolp. Circa 1920.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Een occasionele bijzettafel, Guéridon, gepatineerd brons. Circa 1940.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twee dinanderie panelen met afbeeldingen van 'Madonna met kind' en 'Het Laatste Avondmaal'.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Jules SARLANDIE (1874-1936) 'Portret van een dame' een email plaquette voor Limoges.

Schattingsprijs: € 200 - 300