Een kapstok gemaakt uit hout in art nouveau stijl, afgewerkt met marqueterie inlegwerk. (H:237cm)
Lot 419

Schattingsprijs: € 1.500 - € 2.000

Een kapstok gemaakt uit hout in art nouveau stijl, afgewerkt met marqueterie inlegwerk. In de stijl van Emile Gallé.

32 x 149 x 237 cm

Schattingsprijs

€ 1.500 - € 2.000

Lot nummer

419

10372

Een bijzettafel, marqueterie inleg met een 'Strijdwagen'. 19de eeuw. (L:60 x W:90 x H:62 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Italiaanse consoletafel met spiegel en appliques, verguld, Lodewijk XV stijl. (L:36 x W:131 x H:217 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Toshiyuki KITA (1942) 'Wink' voor Cassina. (L:110 x W:80 x H:93 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een paar antieke armstoelen, Lodewijk XV. (L:50 x W:64 x H:85,5 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Schattingsprijs: € 240 - 340

Deknudt, twee rechthoekige spiegels. Verguld hout. (W:128 x H:90 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 500 - 700