Titel | Een kapstok gemaakt uit hout in art nouveau stijl, afgewerkt met marqueterie inlegwerk. (H:237cm) |
Afmetingen | 32 x 149 x 237 cm |
Schattingsprijs | € 1.500 - € 2.000 |
Lot nummer | 419 |
Lot ID | 10372 |
Een bijzettafel, marqueterie inleg met een 'Strijdwagen'. 19de eeuw. (L:60 x W:90 x H:62 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een Italiaanse consoletafel met spiegel en appliques, verguld, Lodewijk XV stijl. (L:36 x W:131 x H:217 cm)
Schattingsprijs: € 600 - 800
Schattingsprijs: € 240 - 340