Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Abstract' een schilderij, olie op paneel. (33 x 54 cm)

Hamerprijs: € 120

Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Abstract' een schilderij, olie op paneel.

Yves RHAYE (1936-1995)

33 cm

54 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

660

10354

Yves RHAYÉ (1936-1995)

Een Oost-Europese, Maandelijks icoon, voor de maand Juli. Tempera op paneel. 19de eeuw. (W:40 x H:44,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Henry SCHOUTEN (1857/64-1927) 'Schaapsherder met de kudde' olie op doek. (W:90 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Roland DEVOLDER (1938) 'Dames'. Drie lithografieën en etsen. (W:80 x H:56 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Léon DE SMET (1881-1966) 'Portretten' twee pendant schilderijen, olie op doek. (W:49 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Henry SCHOUTEN (1857/64-1927) 'Paarden op het veld' olie op doek. (W:70 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Paul SCHOUTEN (1860-1922) 'Vechtende Hanen' olie op doek . (W:77,5 x H:57,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Gaby DE PAUW (1924-2000) 'Dorp in de sneeuw' olie op doek. (W:70 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Armand JAMAR (1870-1946) 'Tijdens de Oorlog' olie op doek. 1914. (W:100 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500