Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Abstract' een schilderij, olie op paneel. (33 x 54 cm)

Hamerprijs: € 120

Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Abstract' een schilderij, olie op paneel.

Yves RHAYE (1936-1995)

33 cm

54 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

660

10354

Yves RHAYÉ (1936-1995)
Yves RHAYÉ (1936-1995)
Yves RHAYÉ (1936-1995)
Yves RHAYÉ (1936-1995)
Yves RHAYÉ (1936-1995)
Yves RHAYÉ (1936-1995)

C.B. HOYO (1995) 'Stand in front and pretend you're into art', 2022

Schattingsprijs: € 400 - 600

CORNEILLE (1922-2010) 'Zonder Titel' een lithografie. 1975.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Lievin HERREMANS (1858-1907/21) 'Bij de haard' olie op doek.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Vrouw met kat', een lithografie

Schattingsprijs: € 100 - 200

Floris JESPERS (1889-1965) 'Gezeten figuur' gouache op papier. 1943.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Nature Morte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een collectie van 4 plaquettes, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Ignace GRABA de Graeve (1940) 'De Lichtdronkenheid' olie op paneel. 1978

Schattingsprijs: € 200 - 300