Titel | Een Xylofoon gemaakt uit gesculpteerd hout, in de vorm van een draak, op een basis gemaakt uit steen, Indonesië. (H:138cm) |
Afmetingen | 35 x 110 x 138 cm |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot nummer | 83 |
Lot ID | 10350 |
Een Chinese rood en gouden schaal met relief en bloemendecor. 18de eeuw.
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een Chinese Famille Verte 'Roulleau' vaas, decor met kalligrafie en landschap. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een paar uitzonderlijk grote kandelaars, verguld brons Empire stijl.
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500