Titel | Een Xylofoon gemaakt uit gesculpteerd hout, in de vorm van een draak, op een basis gemaakt uit steen, Indonesië. (H:138cm) |
Afmetingen | 35 x 110 x 138 cm |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot nummer | 83 |
Lot ID | 10350 |
Een paar Chinese borden, en kommen, blauw-wit decor 'Baars en Krab', 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor 19de/20ste eeuw
Schattingsprijs: € 240 - 340