Een Xylofoon gemaakt uit gesculpteerd hout, in de vorm van een draak, op een basis gemaakt uit steen, Indonesië. (H:138cm)
Lot 083

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Een Xylofoon gemaakt uit gesculpteerd hout, in de vorm van een mythologische figuur, op een basis gemaakt uit steen, Indonesië. 20ste eeuw.

35 x 110 x 138 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

83

10350

Leica, vier lenzen, en twee filters.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Chinese rood en gouden schaal met relief en bloemendecor. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Leica R-E, Summicron-R F2 E55

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese Famille Verte 'Roulleau' vaas, decor met kalligrafie en landschap. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar uitzonderlijk grote kandelaars, verguld brons Empire stijl.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Rolleiflex Synchro-Compur, Franke & Heidece, Germany.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar decoratieve theatermaskers, Geitenbokken, Papier-Maché, circa 1920.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een grote Chinese Imari schaal. 18de eeuw.