Rob DUTOIT (1890-1944) 'Dorpszicht' Een gemengde techniek op karton. (39 x 45 cm)
Lot 726

Schattingsprijs: € 100 - € 200

Rob DUTOIT (1890-1944) 'Dorpszicht' Een gemengde techniek op karton.

Rob DUTOIT (1890-1944)

39 cm

45 cm

Schattingsprijs

€ 100 - € 200

Lot nummer

726

10344

Leo PRINGELS (1901-1992) 'Wandeling in het park' olie op board. (W:50,5 x H:41 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Georges DE SLOOVERE (1873-1970) 'Les Baigneuses' olie op doek. (W:120 x H:130 cm)

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Emile VAN DOREN (1865-1949) 'Vue du pont-Vijverzicht' olie op doek. (W:100 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Naar Peter Paul RUBENS (1577-1640) 'Moeder met kind en bloemen' olie op doek. (W:100 x H:120 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Livia CANESTRARO (1936) 'Family of 5', olie op doek. 1964-1967-1972. (W:124 x H:181 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Léon DE SMET (1881-1966) 'Stilleven' olie op doek. 1930. (W:92 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 4.000 - 5.000

Een antiek schilderij 'Moeder met zogend kind', Franse School, olie op paneel. 18de eeuw. (W:33 x H:26 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Roger RAVEEL (1921-2013) 'Dubbende Man' een ingekleurde ets. 1990. (W:30,5 x H:32,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500