Een spiegel gemaakt uit hout, en afgewerkt met vergulde stucco. (H:148cm)
Lot 438

Schattingsprijs: € 80 - € 120

Een spiegel gemaakt uit hout, en afgewerkt met vergulde stucco.

92 cm

148 cm

Schattingsprijs

€ 80 - € 120

Lot nummer

438

10303

Een antieke kist/koffer gemonteerd met smeedwerk, de Nederlanden, 17de eeuw. (L:57 x W:97 x H:56 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Drie kleine bijzettafels marqueterie en gepatineerd decor. 20ste eeuw. (L:30 x W:44 x H:71 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een elegant damesbureel, notelaar met marqueterie inlegwerk. 19de eeuw. (L:50 x W:88 x H:120 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een kleine kloostertafel, dennenhout. (L:50 x W:190 x H:68 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 150 - 250

Toshiyuki KITA (1942) 'Wink' voor Cassina. (L:110 x W:80 x H:93 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antieke geldkoffer met metalen beslag. 16de/17de eeuw. (L:47 x W:126 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500