Een spiegel gemaakt uit hout, en afgewerkt met vergulde stucco. (H:148cm)
Lot 438

Schattingsprijs: € 80 - € 120

Een spiegel gemaakt uit hout, en afgewerkt met vergulde stucco.

92 cm

148 cm

Schattingsprijs

€ 80 - € 120

Lot nummer

438

10303

Een ijzeren kapstok in de stijl van Gustave SERRURIER BOVY (1858-1910)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een tuinstel bestaande uit een tafel en 3 stoelen, wit gepatineerd aluminium.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke Engelse 'Slope Desk', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Ico PARISI (1916-1996) 'Bureau' voor Mim Roma.

Schattingsprijs: € 500 - 800