Titel | Een spiegel gemaakt uit hout, en afgewerkt met vergulde stucco. (H:148cm) |
Breedte/diepte | 92 cm |
Hoogte | 148 cm |
Schattingsprijs | € 80 - € 120 |
Lot nummer | 438 |
Lot ID | 10303 |
Een bijzettafel, marqueterie inleg met een 'Strijdwagen'. 19de eeuw. (L:60 x W:90 x H:62 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een Italiaanse consoletafel met spiegel en appliques, verguld, Lodewijk XV stijl. (L:36 x W:131 x H:217 cm)
Schattingsprijs: € 600 - 800
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een antieke 'Stollentruhe', Noordrijn-Westfalen Duitsland. 16de eeuw. (L:67 x W:179 x H:82 cm)
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een 'Boulle inleg' speeltafel gemonteerd met verguld brons, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:45 x W:87 x H:74 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200