Een spiegel gemaakt uit hout, en afgewerkt met vergulde stucco. (H:148cm)
Lot 438

Schattingsprijs: € 80 - € 120

Een spiegel gemaakt uit hout, en afgewerkt met vergulde stucco.

92 cm

148 cm

Schattingsprijs

€ 80 - € 120

Lot nummer

438

10303

Een bijzettafel, marqueterie inleg met een 'Strijdwagen'. 19de eeuw. (L:60 x W:90 x H:62 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Italiaanse consoletafel met spiegel en appliques, verguld, Lodewijk XV stijl. (L:36 x W:131 x H:217 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke 'Stollentruhe', Noordrijn-Westfalen Duitsland. 16de eeuw. (L:67 x W:179 x H:82 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een 'Boulle inleg' speeltafel gemonteerd met verguld brons, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:45 x W:87 x H:74 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een staander, grijze marmer gemonteerd met brons. (L:30 x W:30 x H:104 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300