Een vintage luchter gemaakt uit geslepen kristal en gemerkt Strass Swarovski. (H:80cm)
Lot 1060

Schattingsprijs: € 500 - € 1.000

Een vintage luchter gemaakt uit geslepen kristal en gemerkt Strass Swarovski.

55 cm

80 cm

Schattingsprijs

€ 500 - € 1.000

Lot nummer

1060

10295

A mid-century tafellamp met cacaoboon, in de stijl van Maison Charles.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Drie tafellampen, brons onyx en opaline.

Schattingsprijs: € 150 - 250

KERAMAR (XX) twee tafellampen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Drie tafellampen 'Lampe Bouillotte'. Verzilverd en gepolijst metaal.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een grote en decoratieve tafellamp met een musketier, verguld brons. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

A mid-century tafellamp, verguld messing. Scandinavië, circa 1960.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Alfredo BARBINI (1912-2007) 'Aquarium wandlichten', glas, Murano. Italië.

Schattingsprijs: € 240 - 340