Een grote pâte-de-verre luchter gemaakt uit glas en gemerkt 'Le Verre Francais',
Lot 1047

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

Een grote pâte-de-verre luchter gemaakt uit glas en gemerkt 'Le Verre Francais'.

50 cm

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

Lot nummer

1047

10281

Een grote pâte-de-verre luchter gemaakt uit glas en gemerkt

Een attractief luchtertje, verguld metaal en gekleurd glas. Circa 1940. (H:65 x D:44 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar decoratieve tafellampen, 20ste eeuw. (L:15 x W:15 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote Lantaarn, gepatineerd metaal en glas. Circa 1900. (H:144 x D:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Dazor, M-1470, Een mid century leeslamp. (L:18 x W:26 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300