Een grote pâte-de-verre luchter gemaakt uit glas en gemerkt 'Le Verre Francais',
Lot 1047

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

Een grote pâte-de-verre luchter gemaakt uit glas en gemerkt 'Le Verre Francais'.

50 cm

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

Lot nummer

1047

10281

Een grote pâte-de-verre luchter gemaakt uit glas en gemerkt

Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een luchter, Lodewijk XVI stijl. Verguld brons. (H:100 x D:72 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een paar decoratieve tafellampen, 20ste eeuw. (L:15 x W:15 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een luchter, messing in Empire stijl. Circa 1970. (H:104 x D:73 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Dazor, M-1470, Een mid century leeslamp. (L:18 x W:26 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Concord, een decoratieve vloerlamp, verguld messing. (H:167 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180