Een collectie van 3 bordjes, 4 tassen en ondertassen gemaakt in Doornik. Eerste helft 19de eeuw.
Lot 145

Schattingsprijs: € 80 - € 120

23,5 cm

Schattingsprijs

€ 80 - € 120

Lot nummer

145

10274

Een biscuit porseleinen groep 'De Jacht', Sèvres. 1913. (L:28 x W:34 x H:26 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Amphora of Keramar, een grote groene vaas, geglazuurde keramiek. (H:53 x D:14 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

19 West-Germany vazen, geglazuurde keramiek. Circa 1960-1970. (H:37 x D:15 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas' voor Perignem. (H:54 x D:13 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Sèvres, een vaas en schaal. Kobalt blauw porselein gemonteerd met brons. 20ste eeuw. (H:69 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Paraplustaander' voor Amphora. (H:39,5 x D:21 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Naar Etienne FALCONET (1716-1791) Twee biscuit porseleinen groepen. (H:33 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Auguste MOREAU (1834-1917) 'Twee beelden' porselein, Sèvres gemerkt. (H:43 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300