Een grote schaal gemaakt uit gehamerd en verzilverd metaal (H:13,5cm)
Lot 1022

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Een grote schaal gemaakt uit gehamerd en verzilverd metaal. 1854g.

38 x 47,5 x 13,5 cm

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

1022

10255

ZILVERWERK
Een grote collectie zilver en glazen items, fotokaders, serveer- en tafelaccessoires. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

ZILVERWERK
Een vis en een everzwijn, Everzwijn gemerkt 835. 273 gram bruto.

Schattingsprijs: € 120 - 180

ZILVERWERK
Een paar sauskommen, zilver, Lodewijk XVI. 'Meester met de drie nagels', Brussel, 1781. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

ZILVERWERK
David Shaw Silverware Ltd, een paar tafelkandelaars, zilver. 1992.

Schattingsprijs: € 700 - 900

ZILVERWERK
6 lepels en een suikertang, een suikerstrooier en ijslepel, zilver. Frankrijk en UK. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

ZILVERWERK
Een grote reis/toiletset, zilver, Birmingham and London, UK. Circa 1940-1946.

Schattingsprijs: € 300 - 500