Een kelk gemaakt uit zilver en gemerkt Billaux Grossé, Brussel. Bijgevoegd, 5 stuks verzilverde accessoires (H:16cm)
Lot 776

Schattingsprijs: € 400 - € 600

Een kelk gemaakt uit zilver en gemerkt Billaux Grossé, Brussel. Bijgevoegd, 5 stuks verzilverde accessoires voor eucharistieviering. Gewicht kelk: 261g.

16 cm

11,5 cm

Schattingsprijs

€ 400 - € 600

Lot nummer

776

10235

ZILVERWERK
VanStahl, model Perles, een verzilverd bestak in een bestekkoffer. 99 stuks.

Schattingsprijs: € 150 - 250

ZILVERWERK

Schattingsprijs: € 250 - 350

ZILVERWERK

Schattingsprijs: € 100 - 200

ZILVERWERK
Een collectie van 11 heiligebeelden, porselein en plaaster.

Schattingsprijs: € 100 - 200

ZILVERWERK
Een suikertang gemaakt uit zilver in art-nouveau periode. 14,40g. 935/1000

Schattingsprijs: € 50 - 100

ZILVERWERK
Een Triptiek, email op koper, Limoges, Frankrijk, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

ZILVERWERK
Een wijwatervat gemaakt uit massief zilver. Frankrijk, 19de eeuw. 236g. Alexis Renaud.

Schattingsprijs: € 600 - 800

ZILVERWERK
Een antieke houtsculptuur met polychromie, afbeelding van Heilige Antonius met kind. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200