Een kelk gemaakt uit zilver en gemerkt Billaux Grossé, Brussel. Bijgevoegd, 5 stuks verzilverde accessoires (H:16cm)
Lot 776

Schattingsprijs: € 400 - € 600

Een kelk gemaakt uit zilver en gemerkt Billaux Grossé, Brussel. Bijgevoegd, 5 stuks verzilverde accessoires voor eucharistieviering. Gewicht kelk: 261g.

16 cm

11,5 cm

Schattingsprijs

€ 400 - € 600

Lot nummer

776

10235

ZILVERWERK
Een antiek schilderij, 'De Kruisafname, naar Rubens'. Olie op paneel, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

ZILVERWERK
Een Russische Icoon 'Nicolas van Myra, verguld zilver en tempera op paneel. Meesteteken: Yakov Mishukov, Moskou, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

ZILVERWERK
Een groot beeld 'Madonna met kind', polychroom porselein. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

ZILVERWERK
David Shaw Silverware Ltd, een paar tafelkandelaars, zilver. 1992.

Schattingsprijs: € 700 - 900

ZILVERWERK
Een antiek, gegraveerd bronzen kruis met Corpus Christi, Neoromaans, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

ZILVERWERK
Richard AURILI (1834-c.1914) 'Buste van Jezus Christus', gepatineerde terracotta op marmer.

Schattingsprijs: € 200 - 300

ZILVERWERK
Een verzegelde Multi Theca met 12 relikwieën, B.M.V. Heilige Johannes De Doper, Colette, Franciscus and others.

Schattingsprijs: € 200 - 300

ZILVERWERK
Auguste Moreeuw, Brugge. Een torenmonstrans, verguld messing, Neogotisch.

Schattingsprijs: € 400 - 600