Titel | Een kelk gemaakt uit zilver en gemerkt Billaux Grossé, Brussel. Bijgevoegd, 5 stuks verzilverde accessoires (H:16cm) |
Hoogte | 16 cm |
Diameter | 11,5 cm |
Schattingsprijs | € 400 - € 600 |
Lot nummer | 776 |
Lot ID | 10235 |
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Wolfers Frères, SF 44, een koffie- en theeservies, zilver, 800/1000, 1,570 kg
Schattingsprijs: € 600 - 800
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Een fijn geschilderde Russische Feestdagenicoon met passiecyclus. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500