Titel | Een groot beeld gemaakt uit grès en gemerkt Lladro 'The Swordsman'. Salvador FURIO (XX) |
Afmetingen | 24 x 45 x 70 cm |
Veilingsdatum | 17/11/2021 - 18/11/2021 |
Schattingsprijs | € 800 - € 1.200 |
Lot nummer | 281 |
Lot ID | 10150 |
Delft, 'De Drie Klokken' een 5-delig kaststel, bijgevoegd 'De Klaauw' een Pauwenbord, 18de eeuw. (H:34 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Capodimonte 'La Legge e Uguale Per Tutti' Rechtszaal, polychroom porselein. (L:24 x W:30 x H:27 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Hummel en Goebel, een collectie van 15 stuks polychroom porselein. (D:27 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 200 - 300