Een groot beeld gemaakt uit grès en gemerkt Lladro 'The Swordsman'. Salvador FURIO (XX)
Lot 281

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

Een groot beeld gemaakt uit grès en gemerkt Lladro 'The Swordsman'. Gemaakt door Salvador FURIO (XX)

24 x 45 x 70 cm

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

Lot nummer

281

10150

Een groot beeld gemaakt uit grès en gemerkt Lladro

Salmon & Cie, Limoges, een groot 73-delig diner, koffie en thee servies met vergulde rand.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas' voor Perignem

Schattingsprijs: € 200 - 300

Sèvres, een vaas en schaal. Kobalt blauw porselein gemonteerd met brons. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Herend, zes sierborden met handgeschilderd vogeldecor. Polychroom porselein.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Herend, een paar vazen met handgeschilderd floraal decor. Polychroom porselein.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Eugène Claus, Dame met een pauw 'Orgeuil - Trots'. Polychroom porselein, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Paraplustaander' voor Amphora

Schattingsprijs: € 300 - 500

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Schaal' voor Perignem.

Schattingsprijs: € 150 - 250