Een groot beeld gemaakt uit grès en gemerkt Lladro 'The Swordsman'. Salvador FURIO (XX)
Lot 281

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

Een groot beeld gemaakt uit grès en gemerkt Lladro 'The Swordsman'. Gemaakt door Salvador FURIO (XX)

24 x 45 x 70 cm

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

Lot nummer

281

10150

Een groot beeld gemaakt uit grès en gemerkt Lladro

Een porseleinen groep 'Het Diner', Saksisch merk

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 240 - 340

Twee manden, gedragen door Putti. Polychrome Duits porselein, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Sitzendorf porselein, een paar vazen met kinderen. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

PMP porselein, een paar manden gedragen door kinderen. Polychroom porselein, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Porcelaine De Couleuve, een paar vazen, Empire stijl, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een tafelkandelaar, porselein afgewerkt met putti en bloemen, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 250 - 350

Sitzendorf, een porseleinen groep 'Romeinse Parade' 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200