Een groot beeld gemaakt uit grès en gemerkt Lladro 'The Swordsman'. Salvador FURIO (XX)
Lot 281

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

Een groot beeld gemaakt uit grès en gemerkt Lladro 'The Swordsman'. Gemaakt door Salvador FURIO (XX)

24 x 45 x 70 cm

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

Lot nummer

281

10150

Een groot beeld gemaakt uit grès en gemerkt Lladro

Delft, 'De Drie Klokken' een 5-delig kaststel, bijgevoegd 'De Klaauw' een Pauwenbord, 18de eeuw. (H:34 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Capodimonte 'La Legge e Uguale Per Tutti' Rechtszaal, polychroom porselein. (L:24 x W:30 x H:27 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hummel, 20 figuren, polychroom porselein. (H:18 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:57 x D:11 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Hummel en Goebel, een collectie van 15 stuks polychroom porselein. (D:27 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Delft, een collectie tafelaccessoires en borden. (L:11 x W:30 x H:28 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Hummel, 15 figuren, polychroom porselein. (H:13,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300