Roger TALLON (1929-2011) voor ERCO, een modulair systeem van verlichting met 10 lichtpunten.
Lot 871

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

Lengte

231 cm

34 cm

20 cm

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

Lot nummer

871

10071

FORMSTELLE (XX-XXI) 'Plaisir 1' voor Zeitraum. Een bijzettafel.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Lucien GHOMRI (1949) 'Walvis' gesculpteerde marmer.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een collectie van 3 bijzettafels met fumé glas in de stijl van Maison Jansen.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Lucien GHOMRI (1949) 'Vis' gesculpteerde marmer.

Een grote figuratieve gans, verguld metaal, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas met blauwe, matte glazuur' voor Amphora.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Schaal' voor Amphora.